Отримайте компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва!

Отримайте компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва!

Постановами КМУ № 130 та №86 затверджено програму компенсації 25%.

У програмі беруть участь тільки банки, які підписали з Мінагрополітики меморандум про загальні принципи співпраці. Пакет документів на компенсацію необхідно подавати в той банк, через який було здійснено оплату.

Ваша компанія є сільгоспвиробником і планується купівля сільгосптехніки або обладнання?

Ми допоможемо скоротити витрати на придбання. Ознайомтеся з переліком сільгосптехніки українського виробництва, за яку можливо отримати компенсацію 25%.

Важливо! Придбання техніки або обладнання необхідно здійснити у виробника, що є акредитованим учасником програми, й оплатити покупку через уповноважений банк, у т. ч. ПриватБанк. Повний перелік умов для виплати компенсації наведено в Постанові.

Шановні клієнти, зверніть увагу, що граничний строк подання та перевірки документів за програмою компенсації 25% за техніку, що придбана до 30 листопада – 5 грудня. За техніку, що придбана в грудні – до 1 березня наступного року.

Якщо ви подали документи на компенсацію та протягом 7 днів не отримали позитивної відповіді або зауваження за документами, вам потрібно звернутися до свого менеджера або зателефонувати на 3700 для уточнення статусу перевірки документів.

ПриватБанк не несе фінансової відповідальності за заявками та не є розпорядником державних коштів.

Як працює державна програма компенсації вартості техніки?

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації
  1. Заявка на отримання 25% компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.
  2. Платіжне доручення щодо закупівлі техніки.
  3. Акт приймання-передавання техніки та обладнання (на ксерокопії повинна бути помітна «мокра» печатка постачальника й покупця техніки).
  4. Свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).
  5. Згода щодо надання державним банком Мінагрополітики інформації про відповідного сільгосптоваровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані (за формою, встановленою уповноваженим банком).

Вам бракує коштів для купівлі?

Вам бракує коштів для купівлі?

Скористайтеся кредитом «АгроКУБ», кредитною лінією до 5 років або поновлювальною кредитною лінією з можливістю багатократно вибирати й погашати позикові кошти протягом строку дії кредитного договору в межах встановленого ліміту фінансування.

Кредити зі знижкою

Більше партнерів

Ви вже придбали техніку та обладнання?

Якщо платіж за сільгосптехніку вітчизняного виробництва із затвердженого списку було проведено через ПриватБанк, ми допоможемо отримати компенсацію. Подайте заявку на зустріч на цій сторінці, і наш менеджер розповість докладніше.