Отримайте компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва!

Отримайте компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва!

Постановами КМУ № 130, №86 та №106 затверджено програму компенсації 25% (а для фермерських господарств* додатково – 15%) вартості вітчизняної сільгосптехніки.

* Фермерські господарства з річною виручкою до 20 млн грн.

У програмі беруть участь тільки державні банки. ПриватБанк є одним з уповноважених банків по програмі.

Ваша компанія є сільгоспвиробником і планується купівля сільгосптехніки або обладнання?

Ми допоможемо скоротити витрати на придбання. Ознайомтеся з переліком сільгосптехніки українського виробництва, за яку можливо отримати компенсацію 25%.

Важливо! Придбання техніки або обладнання необхідно здійснити у виробника, що є акредитованим учасником програми, й оплатити покупку через уповноважений банк, у т. ч. ПриватБанк. Повний перелік умов для виплати компенсації наведено в Постанові.

Як працює державна програма компенсації вартості техніки?


 1. Ви оплачуєте техніку власними коштами або за рахунок кредиту АгроКУб чи кредитної лінії.
 2. Подаєте в ПриватБанк заявку й документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання.
 3. ПриватБанк надає Міністерству аграрної політики інформацію про суму коштів, що підлягають частковій компенсації.
 4. ПриватБанк отримує від Міністерства аграрної політики кошти, призначені для компенсації.
 5. ПриватБанк зараховує компенсацію на Ваш рахунок.

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:
 1. Заявка на отримання 25% компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва або заявка на отримання 15% (залежно від того, на яку програму компенсації подає клієнт).
 2. Платіжне доручення щодо закупівлі техніки**.
 3. Акт приймання-передачі техніки та обладнання* (на ксерокопії повинна бути помітна «мокра» печатка постачальника і покупця техніки).
 4. Свідоцтво про державну реєстрацію техніки** (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).
 5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з інформацією, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації, щодо нього не порушено справу про банкрутство, його не визнано банкрутом (візується юридичною особою/приватним підприємцем). Витяг має бути сформований клієнтом не раніше ніж за 10 днів на момент подачі заяви до ПриватБанку.
 6. Довідка (приклад), про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (з мокрою печаткою). Довідка повинна бути дійсна на дату подачі заяви до ПриватБанку.
 7. Згода щодо надання державним банком Мінагрополітики інформації про відповідного сільгосптоваровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані (за формою, встановленою уповноваженим банком).
 8. Для отримання додаткової компенсації в розмірі 15% вартості придбаної техніки та обладнання фермерські господарства з виручкою до 20 мільйонів гривень додатково подають до ПриватБанку:
  • копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України «Про фермерське господарство»);
  • копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік (для фермерського господарства) – баланс.
 9. Документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою.
  Кожну сторінку прийнятого документа має бути завізовано (П. І. Б. співробітника банку, який прийняв документи, дата, підпис, печатка/штамп).

* Днем придбання техніки та обладнання вважається дата акту приймання-передачі техніки та обладнання (п. 7 заявки).

** Копії подаються до банків разом із оригіналами (копії засвідчуються підписом уповноваженої особи сільгосптоваровиробника).

Вам бракує коштів для купівлі?

Вам бракує коштів для купівлі?

Скористайтеся кредитом АгроКУБ або непоновлювальною кредитною лінією - до 5 років або поновлювальною кредитною лінією з можливістю багатократно вибирати й погашати позикові кошти протягом строку дії кредитного договору в межах встановленого ліміту фінансування.

Отримати АгроКУБ Отримати кредитну лінію

Ви вже придбали у 2019 році техніку та обладнання?

Ви вже придбали у 2019 році техніку та обладнання?

Якщо платіж за сільгосптехніку вітчизняного виробництва із затвердженого списку було проведено через ПриватБанк, ми допоможемо отримати компенсацію. Подайте заявку на зустріч на цій сторінці, і наш менеджер розповість докладніше.