Отримайте компенсацію 70% вартості вітчизняної техніки та обладнання

Отримайте компенсацію 70% вартості вітчизняної техніки та обладнання

Програма для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (далі – СОК) Постановою КМУ № 106 затверджено програму компенсації 70%.

У програмі беруть участь тільки банки, які підписали з Мінагрополітики меморандум про загальні принципи співпраці. Пакет документів на компенсацію необхідно подавати в той банк, через який було здійснено оплату.

Ваша компанія належить до СОК, і ви плануєте купівлю сільгосптехніки або обладнання?

Ваша компанія належить до СОК, і ви плануєте купівлю сільгосптехніки або обладнання?

Ми допоможемо зменшити витрати на придбання. Ознайомтеся з переліком сільгосптехніки українського виробництва, за яку можливо отримати компенсацію 70%.

Важливо! Придбання техніки або обладнання необхідно здійснити у виробника – акредитованого учасника програми, а оплатити купівлю через уповноважений банк, зокрема й ПриватБанк.

Як працює державна програма компенсації вартості техніки?

img 2
  1. Ви оплачуєте техніку власними коштами, коштами кредиту «АгроКУБ» або кредитної лінії.
  2. Подаєте в ПриватБанк заявку й документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання.
  3. ПриватБанк надає Мінекономіки інформацію про суму коштів, що підлягають частковій компенсації.
  4. ПриватБанк отримує від Мінекономіки кошти, призначені для компенсації.
  5. ПриватБанк зараховує компенсацію на ваш рахунок.

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

ЗАЯВКА для тих, хто придбав техніку власними коштами.

ЗАЯВКА для тих, хто придбав техніку коштами банку.

Копія статуту СОК і список його членів, дійсний на дату подання заявки.

Відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою – для членів СОК, які провадять діяльність у галузі рослинництва.

Інформація від адміністратора Єдиного державного реєстру тварин про власників і наявну кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я корів (кіз, овець) станом на 1 січня поточного року – для членів СОК, які провадять діяльність у галузі тваринництва.

Інформація з Державного реєстру потужностей операторів ринку про наявність відповідних потужностей – для членів СОК із заготівлі та переробки продукції бджільництва.

Баланс і звіт про фінансові результати за останній звітний період за встановленою формою, а для СОК, зареєстрованих у поточному році, – копія фінансового звіту за останній звітний період, що передує поданню заявки, за встановленою формою.

Договір з постачальником техніки та обладнання.

Копія платіжного доручення про сплату 30 відсотків вартості техніки та обладнання й податку на додану вартість (для клієнтів, що придбали техніку в кредит) або копію платіжного доручення про сплату 100 відсотків вартості техніки та обладнання й податку на додану вартість (якщо техніку придбано власними коштами).

Акт приймання-передавання техніки та обладнання.

Копія видаткової накладної.

Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов'язковій державній або відомчій реєстрації).