Отримайте компенсацію 70% вартості вітчизняної техніки та обладнання

Отримайте компенсацію 70% вартості вітчизняної техніки та обладнання

Програма для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (далі – СОК) Постановою КМУ № 106 затверджено програму компенсації 70%.

У програмі беруть участь тільки банки, які підписали з Мінагрополітики меморандум про загальні принципи співпраці. Пакет документів на компенсацію необхідно подавати в той банк, через який було здійснено оплату.

Ваша компанія належить до СОК, і ви плануєте купівлю сільгосптехніки або обладнання?

Ваша компанія належить до СОК, і ви плануєте купівлю сільгосптехніки або обладнання?

Ми допоможемо зменшити витрати на придбання. Ознайомтеся з переліком сільгосптехніки українського виробництва, за яку можливо отримати компенсацію 70%.

Важливо! Придбання техніки або обладнання необхідно здійснити у виробника – акредитованого учасника програми, а оплатити купівлю через уповноважений банк, зокрема й ПриватБанк.

Як працює державна програма компенсації вартості техніки?

img 2

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

ЗАЯВКА для тих, хто придбав техніку власними коштами.

ЗАЯВКА для тих, хто придбав техніку коштами банку.

Копія статуту СОК і список його членів, дійсний на дату подання заявки.

Відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою – для членів СОК, які провадять діяльність у галузі рослинництва.

Інформація від адміністратора Єдиного державного реєстру тварин про власників і наявну кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я корів (кіз, овець) станом на 1 січня поточного року – для членів СОК, які провадять діяльність у галузі тваринництва.

Інформація з Державного реєстру потужностей операторів ринку про наявність відповідних потужностей – для членів СОК із заготівлі та переробки продукції бджільництва.

Баланс і звіт про фінансові результати за останній звітний період за встановленою формою, а для СОК, зареєстрованих у поточному році, – копія фінансового звіту за останній звітний період, що передує поданню заявки, за встановленою формою.

Договір з постачальником техніки та обладнання.

Копія платіжного доручення про сплату 30 відсотків вартості техніки та обладнання й податку на додану вартість (для клієнтів, що придбали техніку в кредит) або копію платіжного доручення про сплату 100 відсотків вартості техніки та обладнання й податку на додану вартість (якщо техніку придбано власними коштами).

Акт приймання-передавання техніки та обладнання.

Копія видаткової накладної.

Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов'язковій державній або відомчій реєстрації).