Кредитний ліміт на розрахунковий рахунок

Запасіться фінансовим резервом на випадок непередбачених ситуацій

Ваші можливості

Ваші можливості

Ви зможете використовувати кредитні кошти банку в будь-яких ситуаціях, коли необхідно терміново здійснити платіж, а власних грошей на рахунку не вистачає.

Кредитний ліміт встановлюється без застав за наявності договору поруки, підписаного керівником або засновником підприємства. Розмір ліміту розраховується індивідуально та залежить від оборотів за рахунком.

За рахунок кредитних коштів на розрахунковому рахунку Ви завжди зможете

  • оплатити платежі за контрактами, представницькі витрати;

  • сплатити податки, збори, інші обов’язкові платежі;

  • виплатити зарплату, кошти на відрядження тощо.

Кредитний ліміт на розрахунковий рахунок

Кредитний ліміт на розрахунковий рахунок

Умови кредитування

Договір поруки підписаний * Договір поруки НЕ підписаний
Встановлення ліміту Безкоштовно
Сума До 1 млн. грн.
Щомісячна комісія (списується кожного 1-го числа місяця) 0,5% від суми максимальної заборгованості по ліміту в попередньому місяці
Ставка за кредитним лімітом 21% 34%
Ставка прострочення (з 31-го дня користування кредитним лімітом) 42% 68%
Комісія за перерахування коштів з поточного рахунку клієнта за рахунок кредитного ліміту на будь-які рахунки, держателем яких є сам власник поточного рахунку, або на будь-які картки (за винятком зарахувань заробітної плати на зарплатні картки ПриватБанку), а також на погашення будь-яких кредитів 3%
* Поширюється на державні й комунальні підприємства.

Спеціальна пропозиція для аграріїв

Спеціальна пропозиція для аграріїв

Через сезонність бізнесу пропонуємо аграрним підприємствам особливий графік погашення заборгованості за кредитним лімітом. Після того як аграрій скористається лімітом, можливе погашення заборгованості протягом 270 днів (9 місяців).

Як розраховується плата за користування кредитом

Використання кредитних коштів Повне погашення заборгованості Договір поруки підписано Договор поруки не підписано
У будь-який день місяця До 30 днів з моменту користування кредитним лімітом 21% 34%
У будь-який день місяця Без погашення всієї заборгованості протягом 30 днів з моменту користування кредитним лімітом З 271-го дня заборгованість вважається простроченою, і нараховується ставка 42% річних З 31-го дня заборгованість вважається простроченою, нараховується ставка 68% річних

Вiдгуки клiєнтiв

Договір поруки підписано* Компанія «Промтекс» 1 листопада скористалася кредитним лімітом – зняла 200 000 грн для оплати платежів за контрактами. 22 листопада компанія повернула на розрахунковий рахунок 202 256,7 грн і заплатила комісію 1 000 грн 1 грудня. Якщо порівняти 1 000 грн комісії та 2 256,7 грн нарахованих відсотків із сумою, яку компанія могла б недоодержати в разі простою в бізнесі, вигода користування лімітом очевидна.

* Поширюється на державні й комунальні підприємства.

>Договор поруки не підписано Компанія «Промтекс» 1 листопада скористалася кредитним лімітом – зняла 200 000 грн для оплати платежів за контрактами. 22 листопада компанія повернула на розрахунковий рахунок 203 422,2 грн і заплатила комісію 1 800 грн 1 грудня. Якщо порівняти 1 800 грн комісії та 3 422,2 грн нарахованих відсотків із сумою, яку компанія могла б недоодержати в разі простою в бізнесі, вигода користування лімітом очевидна.

Поширенi питання

Які документи фінансової звітності необхідно надати?

Перелік документів:
- фінансова звітність за останній звітний період (баланс форми № 1, баланс форми № 2);
- розшифровка рядка 2000;
- актуальні анкетні дані та відомості про кінцевих бенефіціарів та структуру власності.

Я відразу можу користуватися лімітом або потрібно підписати договір?

Після підписання договору поруки протягом трьох днів будуть доступні кредитні кошти. За умови приєднання актуальної фінансової звітності із зазначенням періодичності здачі звітності.

А якщо я не буду користуватися лімітом, комісія буде?

Ні, якщо Ви не користуєтесь лімітом протягом місяця, то нічого не платите! До того ж, якщо Ви скористались лімітом і погасили його протягом одного банківського дня, Ви також не платите проценти та комісії.

Я вже користувався кредитом, було дуже незручно його погашати, періодично забував. Навіщо мені зно- ву із цим зв’язуватися?

Вам не потрібно створювати окремі платіжки для погашення кредиту. Погашення ліміту відбувається автоматично за рахунок грошей, що надходять на Ваш рахунок від партнерів.

Скільки кредитних лімітів може бути у клієнта?

В одного клієнта може бути тільки один кредитний ліміт, не залежно від кількості відкритих розрахункових рахунків у банку.

Як розраховується плата за користування кредитним лімітом?

Договір поруки підписано
У ТОВ «Еліт» встановлено кредитний ліміт 100 000 грн. На ранок 1 березня залишок власних коштів на поточному рахунку компанії становив 0 грн. Цього ж дня підприємець перерахував на другий свій поточний рахунок 100 000 грн. 21 березня на поточний рахунок підприємця зараховано 120 000 грн, заборгованість за кредитним лімітом погашено. Отже:
- дата початку користування кредитним лімітом – 1 березня;
- нараховано процентів за кредитний період з 1 до 21 березня – 21% річних;
- сума комісії за користування лімітом у березні – 500 грн (0,5% від 100 000 грн – сума максимальної заборгованості в березні), її буде списано 1 квітня;
- дата погашення кредитного ліміту – 21 березня в розмірі 101 225 грн (100 000 грн – тіло кредиту, 1 225 грн – відсотки за користування).

Чи нараховується комісія за користування кредитним лімітом, якщо клієнт лімітом не користується?

Ні, комісія не нараховується.

На який рахунок встановлюється кредитний ліміт?

Якщо у Вас кілька розрахункових рахунків, кредитний ліміт встановлюється на основний рахунок підприємства.

Як я дізнаюся про збільшення кредитного ліміту на моєму розрахунковому рахунку?

Вам прийде нагадування про зміну кредитного ліміту в SMS-повідомленні.

Як самостійно прикріпити документи фінансової звітності?

Прикріпити сканкопії документів Ви можете в «Приват24 для бізнесу», натиснувши на кнопку «Передача фінансової звітності» або перейшовши в меню «Документи – Передача фінансової звітності».