Кредитний ліміт «Підприємницький»

Додаткові обігові кошти для оперативних бізнес розрахунків.

Пільгові умови для приватних підприємців
Оформлення без застави та поруки
Онлайн-заявка без відвідання відділення
Відсутня разова комісія за видачу

Ваші можливості

Спеціально для підприємців ми розробили кредитний ліміт на поточний рахунок у сумі до 250 000 грн із пільговим періодом до 55 днів.

Розмір ліміту розраховується індивідуально

Залежить від оборотів за рахунком

365 днів на повне погашення

З моменту її виникнення

Встановлення ліміту

Комісія за видачу відсутня

Погашення ліміту частинами

Щомісячно 10% від заборгованості

За рахунок кредитних коштів на поточному рахунку ви завжди зможете сплатити податки, збори, платежі за контрактами та представницькі витрати, виплатити зарплату та інші обов’язкові платежі.

Умови фінансування

Встановлення ліміту Безкоштовно
Сума До 250 тис. грн
Забезпечення – без поруки та застави
Щомісячна комісія (списується кожного 1-го числа місяця) 1,85% від суми максимальної заборгованості в попередньому календарному місяці
Ставка за кредитним лімітом 23,5% річних
Щомісячний платіж 10% від заборгованості на кінець минулого місяця
Комісія за зняття коштів з кредитного ліміту «Підприємницький» в Україні та за кордоном, без ПДВ 4%
Комісія за проведення платежу з картки з кредитного ліміту «Підприємницький» (за винятком розрахунків у торговельній мережі), без ПДВ 4%
Комісія за перерахування коштів з поточного рахунку з кредитного ліміту «Підприємницький» на будь-які інші рахунки, власником яких є клієнт, або на будь-які рахунки фізичних осіб (за винятком зарахувань заробітної плати на зарплатні картки банку), без ПДВ 4%

Забороняється використання кредитних коштів для погашення кредитів і відсотків або іншої заборгованості за кредитними договорами, виплати дивідендів, надання/повернення фінансової/матеріальної допомоги. Перерахування коштів за рахунок кредитного ліміту на рахунки фізичної особи, власником яких є клієнт, заборонено

Як підключити кредитний ліміт Підприємницький

Підпишіть Заяву про приєднання до Умов та Правил користування продуктом у «Приват24 для бізнесу»: меню «Кредити» ➝ «Кредитний ліміт/Овердрафт» ➝ «Кредитний ліміт «Підприємницький» ➝ кнопка «Підписати заяву».

Підпишіть Заяву про приєднання до Умов та Правил користування продуктом у «Приват24 для бізнесу»: меню «Кредити» ➝ «Кредитний ліміт/Овердрафт» ➝ «Кредитний ліміт «Підприємницький» ➝ кнопка «Підписати заяву».

Щоб ліміт став доступним для використання, надайте актуальну фінансову звітність: меню «Облік та звіти» ➝ «Документи корпоративного клієнта» та оновіть інформацію про анкетні дані за ФОП у меню «Анкета».

Щоб ліміт став доступним для використання, надайте актуальну фінансову звітність: меню «Облік та звіти» ➝ «Документи корпоративного клієнта» та оновіть інформацію про анкетні дані за ФОП у меню «Анкета».

Кошти з’являться на рахунку протягом 2–3 робочих днів.

Як підключити кредитний ліміт Підприємницький

  1. Підпишіть Заяву про приєднання до Умов та Правил користування продуктом у «Приват24 для бізнесу»: меню «Кредити» ➝ «Кредитний ліміт/Овердрафт» ➝ «Кредитний ліміт «Підприємницький» ➝ кнопка «Підписати заяву».
  2. Щоб ліміт став доступним для використання, надайте актуальну фінансову звітність: меню «Облік та звіти» ➝ «Документи корпоративного клієнта» та оновіть інформацію про анкетні дані за ФОП у меню «Анкета».

Кошти з’являться на рахунку протягом 2–3 робочих днів.

Підпишіть Заяву про приєднання до Умов та Правил користування продуктом у «Приват24 для бізнесу»: меню «Кредити» ➝ «Кредитний ліміт/Овердрафт» ➝ «Кредитний ліміт «Підприємницький» ➝ кнопка «Підписати заяву». Щоб ліміт став доступним для використання, надайте актуальну фінансову звітність: меню «Облік та звіти» ➝ «Документи корпоративного клієнта» та оновіть інформацію про анкетні дані за ФОП у меню «Анкета».

Як розраховується плата за користування кредитом

Протягом 55 днів

Протягом 55 днів

Сума кредиту – 25 000 грн.
Використали – 1 лютого, повернули – 25 березня.

Щомісячна комісія: 1,85% = 462,5 грн.

Протягом 2 місяців

Протягом 2 місяців

Використали:
1 лютого 25 000 грн та
1 березня 25 000 грн.

Щомісячна комісія: 1,85% = 462,5 грн (за умови, що використані кошти буде погашено протягом 55 днів). Тобто за лютий треба повернути до 25 березня, за березень – до 25 квітня.

Протягом 3 місяців

Протягом 3 місяців

1 лютого ви використали 25 000 грн.
Ви не повернули кошти до 25 березня.

Вам буде нараховано:

  • 1 березня – щомісячну комісію 1,85% (462,5 грн), яку потрібно погасити до 31 березня;
  • 1 квітня – щомісячну комісію 1,85% (462,5 грн) + проценти за користування – 531,25 грн.

До 30 квітня вам необхідно внести 2 500 грн, що включає в себе 10% від заборгованості на 31 березня та комісію за березень у розмірі 462,5 грн.

Поширенi питання

Яка максимальна сума кредитного ліміту на розрахунковому рахунку для підприємця?

250 000 грн.

Погашення використаних коштів відбувається автоматично чи необхідно створювати платіж?

Погашення використаних коштів відбувається автоматично. Усі надходження на поточний рахунок клієнта буде надіслано на погашення.

Як часто потрібно здійснювати обнулення кредитного ліміту «Підприємницький»?

Повністю погасити кредитний ліміт «Підприємницький» необхідно протягом 12 місяців з моменту існування дебетового сальдо.

Нариклад:

1 січня ви скористалися кредитними коштами на суму 50 тис. грн. Обнулити ліміт необхідно протягом 12 місяців, тобто не пізніше 31 грудня.

Чи буде нараховуватися комісія за користування кредитним лімітом, якщо я не буду ним користуватися?

Ні. Якщо ви не користуєтеся лімітом протягом місяця, то нічого не платите! Якщо ви скористалися лімітом і погасили його протягом одного банківського дня, ви також не платите процентів та комісій.

Скільки кредитних лімітів може бути в клієнта?

В одного клієнта може бути тільки один кредитний ліміт, незалежно від кількості відкритих розрахункових рахунків у банку. Якщо ви підприємець, то можете вибрати для себе найприйнятніші умови кредитного ліміту.