Розрахунково-касове обслуговування

Рахунки та платежі в гривні

Вид послуги Тариф за наявності Зарплатного проєкту Тариф без Зарплатного проєкту
Відкриття поточного рахунку 0 грн 100 грн
Вартість обслуговування на місяць 0 грн 150 грн
Платежі на рахунки в ПриватБанку Без комісії Без комісії
Платежі на рахунки в інших банках 1 грн 3 грн

Довідки та виписки за рахунками

Вид послуги У «Приват24 для бізнесу» У відділенні банку
Надання довідки про проходження платежу в національній валюті на вимогу клієнта 1 грн
Надання довідки власникові рахунку про відкриття, наявність рахунків не тарифікується 50,00 грн (0,00 грн – протягом 3 днів із дати відкриття рахунку)
Надання довідки власникові рахунку про закриття рахунків не тарифікується 100,00 грн (0,00 грн – протягом 3 днів із дати відкриття рахунку)
Видача клієнту платіжного документа на паперовому носії не тарифікується 10 грн
Оформлення довідки про поточний стан рахунку (за 1 док-т) не тарифікується 50 грн
Отримання виписки (період виписки в одному документі – не більше ніж 31 день) не тарифікується До 250 транзакцій у виписці – 0,00 грн. Понад 250 транзакцій – 0,20 грн за кожну транзакцію, починаючи з 251-ї.
Отримання довідки про розрахунки з певним контрагентом (період в одній довідці – не більше ніж 31 день) 50 грн
Оформлення довідки з архіву про стан рахунку, за 1 документ за поточний рік не тарифікується 100 грн
Оформлення довідки з архіву про стан рахунку, за 1 документ за минулі періоди не тарифікується 200 грн
Надання довідки власникові рахунку про підтвердження сплати статутного фонду не тарифікується 20 грн
Перевірка наданих клієнтом нових документів із подальшим внесенням змін до юридичної справи 50 грн
Надання комплексної довідки за запитами аудиторських або інших компаній щодо інформації за рахунками клієнтів, оборотами, кредитами, депозитами та ін. 500 грн
Довідка про джерело коштів для купівлі валюти 50 грн
Показати всi

Приймання платежів та виручки

Вид послуги Тариф за наявності Зарплатного проєкту від 10 активних карток Тариф без Зарплатного проєкту або за наявності менше ніж 10 активних карток
Приймання платежів у касі банку 1% (min 15 грн, max 500 грн)
Приймання платежів у терміналах самообслуговування, Інтернет-банку Приват24 (web/QR/mob) 1% (min 5 грн, max 200 грн)
Приймання виручки в ТСО та відділеннях банку не тарифікується 0,5% від суми*
* Не тарифікується перші 90 днів після відкриття Зарплатного проєкту.

Вартість під’їзду до торгової точки

Регіон Вартість
Зарахування на рахунок у ПриватБанку
Обласні центри 70 грн за під’їзд, але не менше ніж 900 грн на місяць із торгової точки
Інші населені пункти 120 грн за під’їзд, але не менше ніж 900 грн на місяць із торгової точки
Київ 150 грн за під’їзд, але не менше ніж 350 грн на місяць із торгової точки
Зарахування на рахунок в іншому банку
Тариф за під’їзд для всіх регіонів 150 грн, але не менше ніж 900 грн* на місяць із торгової точки, а також 0,03 грн за перерахунок одного аркуша зданої готівки
Показати всi

Додаткові послуги: доставка розмінних монет/купюр

Номінал* Тариф Коментар
50 коп. 10 грн за 1 000 монет сума замовлення повинна бути кратна 500,00 грн
1 грн 0,2% від суми виданих банкнот сума замовлення повинна бути кратна 100,00 грн
2 грн 0,2% від суми виданих банкнот сума замовлення повинна бути кратна 200,00 грн
5 грн 0,2% від суми виданих банкнот сума замовлення повинна бути кратна 500,00 грн
10 грн 0,2% від суми виданих банкнот сума замовлення повинна бути кратна 1 000,00 грн
20 грн 0,2% від суми виданих банкнот
20 грн 0,2% від суми виданих банкнот
50 грн 0,3% від суми виданих банкнот
100 грн 0,3% від суми виданих банкнот
Показати всi
* Вартість доставки розмінних монет становить 200 грн за 1 під’їзд.

Видача готівки за чеками Державної казначейської служби

Вид послуги Тариф
Отримання готівки в касі за чеками Державної казначейської служби 0,15–0,17% від суми згідно із чинним наказом Міністерства фінансів України
Оформлення чекової грошової книжки 60 грн без ПДВ

Обслуговування зовнішньоекономічної діяльності

Послуга Тариф Коментар
Комісія за купівлю-продаж безготівкової валюти за комерційним курсом банку Немає
Комісія за купівлю-продаж безготівкової валюти за курсом НБУ Дорівнює різниці між комерційним курсом і курсом НБУ
Проведення безготівкових платежів в іноземних валютах у форматі SWIFT: вихідні зовнішні платежі в EUR/GBP/PLN/CHF/NOK/SEK/DKK/JPY/CZK та ін. валютах 1-ї групи класифікатора (крім USD) екв. 25 EUR Тариф сплачується за кожним платіжним дорученням у гривні за курсом НБУ на дату здійснення операції. При заповненні поля 72 додатково стягується комісія екв. 5 EUR. Види комісій за міжнародні перекази: OUR – комісії банку відправника платежу, а також інших банків, що беруть участь у ланцюжку платежу, зокрема й банк одержувача, покладаються на відправника; BEN – комісія передбачає, що всі витрати з проходження платежу несе одержувач платежу, комісія утримується з платежу всіма банками-учасниками по трасі; SHA – комісії банку відправника платежу покладаються на відправника платежу, а комісії інших банків, що беруть участь у ланцюжку платежу, зокрема й банк одержувача, покладаються на одержувача платежу.
Проведення безготівкових платежів в іноземних валютах у форматі SWIFT: вихідні зовнішні платежі в USD екв. 25 USD Тариф сплачується за кожним платіжним дорученням у гривні за курсом НБУ на дату здійснення операції. Види комісій за міжнародні перекази: OUR – комісії банку відправника платежу, а також інших банків, що беруть участь у ланцюжку платежу, зокрема й банк одержувача, покладаються на відправника; BEN – комісія передбачає, що всі витрати з проходження платежу несе одержувач платежу, комісія утримується з платежу всіма банками-учасниками по трасі; SHA – комісії банку відправника платежу покладаються на відправника платежу, а комісії інших банків, що беруть участь у ланцюжку платежу, зокрема й банк одержувача, покладаються на одержувача платежу.
Проведення безготівкових платежів в іноземних валютах у форматі SWIFT: вихідні зовнішні платежі в USD з гарантією збереження повної суми (опція FULL) екв. 51,50 USD (зокр. 25 USD за переклад) Тариф сплачується за кожним платіжним дорученням у гривні за курсом НБУ на дату здійснення операції. Види комісій за міжнародні перекази: OUR – комісії банку відправника платежу, а також інших банків, що беруть участь у ланцюжку платежу, зокрема й банк одержувача, покладаються на відправника; BEN – комісія передбачає, що всі витрати з проходження платежу несе одержувач платежу, комісія утримується з платежу всіма банками-учасниками по трасі; SHA – комісії банку відправника платежу покладаються на відправника платежу, а комісії інших банків, що беруть участь у ланцюжку платежу, зокрема й банк одержувача, покладаються на одержувача платежу.
Проведення безготівкових платежів в іноземних валютах у форматі SWIFT: вихідні зовнішні платежі в RUB/BYN та ін. валютах 2-ї групи класифікатора екв. 15 USD Тариф сплачується за кожним платіжним дорученням у гривні за курсом НБУ на дату здійснення операції. Види комісій за міжнародні перекази: OUR – комісії банку відправника платежу, а також інших банків, що беруть участь у ланцюжку платежу, зокрема й банк одержувача, покладаються на відправника; BEN – комісія передбачає, що всі витрати з проходження платежу несе одержувач платежу, комісія утримується з платежу всіма банками-учасниками по трасі; SHA – комісії банку відправника платежу покладаються на відправника платежу, а комісії інших банків, що беруть участь у ланцюжку платежу, зокрема й банк одержувача, покладаються на одержувача платежу.
Проведення безготівкових платежів: вихідні платежі в національній валюті за зовнішньоекономічними договорами екв. 15 USD Тариф сплачується за кожним платіжним дорученням у гривні за курсом НБУ на дату здійснення операції.
Проведення SWIFT-доручення в іноземній валюті в післяопераційний час із подальшим списанням коштів із поточного рахунку клієнта цим же днем Після 16:00 – тариф 0,1% (екв. не більше ніж 500 грн). Після 17:00 – тариф 0,2% (екв. не більше ніж 1 000 грн).
Розшук сум за запитом клієнта, надісланих із банку у валюті 1-ї групи екв. 75 USD Тариф сплачується в гривні за курсом НБУ на дату запиту.
Розшук сум за запитом клієнта, надісланих із банку у валюті 2-ї групи екв. 25 USD Тариф сплачується в гривні за курсом НБУ на дату запиту.
Розшук сум за запитом клієнта, які не надійшли в банк, у валюті 1-ї групи екв. 85 USD Тариф сплачується в гривні за курсом НБУ на дату запиту.
Розшук сум за запитом клієнта, які не надійшли в банк, у валюті 2-ї групи екв. 35 USD Тариф сплачується в гривні за курсом НБУ на дату запиту.
Наступні зміни/анулювання вихідних і вхідних платежів на підставі листа відправника: у валюті 1-ї групи екв. 55 USD Тариф сплачується в гривні за курсом НБУ на дату листа.
Наступні зміни/анулювання вихідних і вхідних платежів на підставі листа відправника: у валюті 2-ї групи екв. 25 USD Тариф сплачується в гривні за курсом НБУ на дату листа.
Надання SWIFT-протоколу за вихідними зовнішніми платежами на паперовому носії (поза «Приват24 для бізнесу») 30 грн
Формування та надсилання виписок нерезидентам у форматі МТ940 SWIFT 500 грн Тариф сплачується щомісяця.
Видача готівкових коштів із рахунку корпоративного клієнта в іноземній валюті 3% від суми Тариф взимается от суммы выдаваемых средств в гривневом эквиваленте по курсу НБУ на дату выдачи наличных средств.
Обслуговування операцій із зовнішньоекономічної діяльності: надання довідок за запитом клієнтів щодо інформації про незавершені розрахунки резидента та обсяги купленої, обміняної і переказаної іноземної валюти за договорами, які передаються на обслуговування до іншого банку (за кожним договором окремо) 200 грн за 2 сторінки Наступні сторінки по 50 грн за кожну, але не більше ніж 3 000 грн
Обслуговування операцій із зовнішньоекономічної діяльності: надання довідок за запитом щодо підтвердження надходжень у валюті на рахунок клієнта та передання таких надходжень на валютний контроль в інші банки; підтвердження наявності імпортних ТД в реєстрах ТД і передання необхідних ТД на валютний контроль в інші банки 200 грн за 2 сторінки Наступні сторінки по 50 грн за кожну, але не більше ніж 3 000 грн
Обслуговування операцій із зовнішньоекономічної діяльності: надання інших довідок про стан розрахунків за зовнішньоекономічними контрактами клієнтів банку (для внутрішнього використання, для Міністерства економіки тощо) 100 грн
За терміновість надання довідки (в день подання запиту) 100 грн Сплачується додатково. Термінова довідка надається в день запиту або на наступний день, якщо запит клієнта був наданий після 13:00 поточного дня.
Обслуговування кредитів від нерезидентів: перевірка пакету документів для отримання резидентами кредитів, позик, поворотної фінансової допомоги в іноземній валюті від нерезидентів 1 800 грн Разова комісія. Сплачується в день надання пакету документів.
Внесення інформації до АІС «Кредитні договори з нерезидентами» 1 200 грн із ПДВ Разова комісія. Сплачується після перевірки документів банком.
Обслуговування кредитів від нерезидентів: надання клієнтам банку довідки про стан розрахунків за договорами кредитів, позик, поворотної фінансової допомоги від нерезидентів (зокр. для передання їх на обслуговування в інший банк) 600 грн Разова комісія. Сплачується за довідку в момент її надання за кожним договором.
Формування щомісячної звітності «Дані про стан заборгованості, розрахунки та планові операції за кредитами та іншими зобов’язаннями за договором з нерезидентом» 240 грн із ПДВ Сплачується за форму звітності в момент її надання.
Комісія за купівлю-продаж безготівкової іноземної валюти за гривню за комерційним курсом
Комісія за конвертацію однієї безготівкової іноземної валюти в іншу Мінімум 1 грн Комісія зазначається в заявці
Комісія за відкликання заявки на купівлю/продаж/конверсію іноземної валюти Еквівалент до 5% від суми в гривні Згідно із чинним законодавством залежно від ситуації на ринку
Показати всi