ПриватБанк – учасник програми державних гарантій із бізнес-кредитування

Подайте заявку на кредит з частковим забезпеченням державними гарантіями, і наш менеджер розповість детальніше!

ПриватБанк – учасник державної програми гарантування бізнес-кредитів

ПриватБанк – учасник державної програми гарантування бізнес-кредитів

Відповідно до державної програми зобов’язання позичальників щодо надання застави за кредитними договорами можуть бути додатково забезпечені гарантією з боку держави (до 50%), згідно з Постановами Кабінету Міністрів № 1151 від 15.11.2020 та № 1317 від 23.12.2020.

Кредитні продукти ПриватБанку, що беруть участь у державній програмі:

Кредитні продукти ПриватБанку, що беруть участь у державній програмі:

Невідновлювана кредитна лінія для клієнтів МСБ на 4 роки

Відновлювана кредитна лінія для клієнтів МСБ

Як це працює?

<p>Ви подаєте заявку на кредит за кредитними продуктами, які зазначено як доступні для участі в державній програмі.</p>

Ви подаєте заявку на кредит за кредитними продуктами, які зазначено як доступні для участі в державній програмі.

<p>Банк надає інформацію щодо розміру можливої суми державної гарантії від 50% суми кредиту до 0% (повністю бланкові кредити) чи необхідної застави. Цей розмір залежить від фінансових показників діяльності кожного позичальника та його «поведінкового рейтингу».</p>

Банк надає інформацію щодо розміру можливої суми державної гарантії від 50% суми кредиту до 0% (повністю бланкові кредити) чи необхідної застави. Цей розмір залежить від фінансових показників діяльності кожного позичальника та його «поведінкового рейтингу».

Як це працює?

  1. Ви подаєте заявку на кредит за кредитними продуктами, які зазначено як доступні для участі в державній програмі.

  2. Банк надає інформацію щодо розміру можливої суми державної гарантії від 50% суми кредиту до 0% (повністю бланкові кредити) чи необхідної застави. Цей розмір залежить від фінансових показників діяльності кожного позичальника та його «поведінкового рейтингу».

Ви подаєте заявку на кредит за кредитними продуктами, які зазначено як доступні для участі в державній програмі. Банк надає інформацію щодо розміру можливої суми державної гарантії від 50% суми кредиту до 0% (повністю бланкові кредити) чи необхідної застави. Цей розмір залежить від фінансових показників діяльності кожного позичальника та його «поведінкового рейтингу».

Поширенi питання

Чи можна отримувати за кредитами, гарантованими державою, також і компенсації процентів за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» або іншими державними програмами?

Так. Обмежень в отриманні компенсацій нема (крім загального розміру компенсацій в еквіваленті 200 тисяч євро на групу пов’язаних осіб згідно з постановою КМУ № 28).