ПРОГРАМА ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ

ПРОГРАМА ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ

За рахунок щомісячних державних компенсацій у 2020 році вартість кредитів* у ПриватБанку становитиме 5% річних.


* Кредити, отримані з 01.01.2020.

По яких кредитах працює програма?

По яких кредитах працює програма?

Програма здешевлення кредитів діє згідно з Постановою № 300 від 29.04.2015. Компенсація – 1,5 облікової ставки НБУ, але не більше за суму фактично виплачених процентів (комісій) за вирахуванням 5% річних.

Компенсація діє в межах таких кредитних програм:

  • Короткострокові (12 місяців).
  • Середньострокові та довгострокові – для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Компенсація виплачується щомісяця й залежить від суми фактично сплачених процентів за відповідний період згідно з кредитною угодою.

Умови отримання компенсації

Кому видаватиметься агрокомпенсація?

Суб’єктам господарювання АПК (юр. особи і фіз. особи – підприємці) за всіма видами сільськогосподарської діяльності.

Розмір компенсації

1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування процентів, але не вище за розміри, передбачені кредитними договорами й зменшені на 5 процентних пунктів.

Які є обмеження в компенсації?

5 млн грн на суб’єкта.

Вимоги до учасників

  • Не мати порушених справ про банкрутство, не бути банкрутами, не перебувати на стадії ліквідації.
  • Не мати простроченої більше ніж 6 місяців заборгованості перед держбюджетом, Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  • Не подавати документів на компенсацію за укладеними кредитними договорами, проценти за користування якими здешевлюються за допомогою коштів, передбачених для інших державних програм.

За який період підлягають відшкодуванню проценти з коштів поточного бюджетного року?

Нараховані та сплачені проценти за користування кредитами за січень – жовтень поточного року.

Коли й куди надійдуть кошти?

Щомісячно виходячи із суми фактично сплачених процентів за користування кредитами та в межах виділених асигнувань на рахунок, відкритий в уповноваженому банку.

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:
  • Довідка, чинна на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, — у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному вебсайті ДФС.
  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з інформацією, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації, щодо нього не порушено справу про банкрутство, його не визнано банкрутом (візується юридичною особою/приватним підприємцем). Витяг має бути сформований клієнтом не раніше ніж за 10 днів на момент подачі заяви до ПриватБанку.
  • Згода одержувача щодо надання державним банком Мінагрополітики інформації, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком.
  • Заявка на отримання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Як отримати фінансування?

Як отримати фінансування?

Скористайтеся кредитною лінією або кредитом АгроКУБ.

Додатково можна отримати компенсацію за державною програмою на купівлю техніки.