Як додати довірених осіб підприємства для роботи в «Приват24 для бізнесу».

Із правом підпису платежів чи без нього.

Постановою НБУ № 58 від 03.05.2023 передбачена посилена автентифікація під час входу та здійснення операцій в інтернет-банкінгу або мобільному застосунку. Це потрібно для синхронізації законодавства України з нормативно-правовою базою Європейського Союзу та дозволяє підвищити рівень безпеки та посилити захист і конфіденційність даних для користувачів Інтернет-банку.

На цій сторінці ви дізнаєтеся, як правильно делегувати доступ працівникам і довіреним особам вашого бізнесу для роботи або підписання документів у «Приват24 для бізнесу», щоб у разі впровадження змін не відчувати незручностей у роботі.

Як додати уповноважених/довірених осіб для використання «Приват24 для бізнесу»

ФОП
Юридична особа

За наявності відповідних повноважень ваша довірена особа може керувати рахунками фізичних осіб – підприємців. Тобто вам не потрібно буде відволікатися від справ, щоб надати доступ на вхід вашому бухгалтеру чи помічнику.

Як оформити довірену особу з правом підпису? Без права підпису
Нотаріальна довіреність
(через відділення ПриватБанку)
Банківська довіреність
(через відділення або дистанційно в «Приват24 для бізнесу»)
Матриця повноважень
(дистанційно через «Приват24 для бізнесу»)
Оформляється в нотаріуса та передається в банк особисто ФОП.

Довірена особа має повний доступ до рахунків ФОП із правом підпису платежів. Тобто бухгалтер самостійно увійде у свій власний акаунт, створить платежі й зможе їх самостійно підписати.

Довірена особа має право підпису звітності для податкової власним КЕП (за умови, що ФОП зареєстрував ключі такої довіреної особи в ДПС)
Оформляється тільки для ФОП у будь-якому відділенні ПриватБанку (незалежно від місця реєстрації) або дистанційно через «Приват24 для бізнесу» (меню «Анкета»). Інструкція.
ФОП може додати довірену особу самостійно через «Приват24 для бізнесу» (меню «Налаштування – Доступ») або через Приват24 (меню «Бізнес»).

Довірена особа має право працювати з виписками за рахунками ФОП та створювати платежі (без права підпису).

Тобто довірена особа самостійно увійде у свій власний акаунт і створить платежі, а підписати зможе особисто ФОП зі свого акаунту

Відео

Поширенi запитання

Для чого потрібно правильно делегувати право підпису/доступ відповідальним особам підприємства/ФОП?

Законодавством передбачене впровадження двофакторного входу у вебверсію. За наявності відповідних повноважень ваша довірена особа або уповноважена особа підприємства (наприклад, бухгалтер) зможе й надалі керувати рахунками. Тобто вам не потрібно буде відволікатися від справ, щоб надати доступ на вхід бухгалтеру чи помічникові. Достатньо один раз виконати налаштування або надати в банк потрібні документи.

Чи потрібні налаштування щодо довірених осіб для авторизації в застосунку «Приват24 для бізнесу»?

Ні. Тільки у вебверсії (для комп’ютера).