Компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів

Компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів

Компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів у 2020 році, надаватиметься тільки суб’єктам господарювання, які отримували таку компенсацію у 2018–2019 роках. Розмір компенсації – 25% обсягу залучених кредитних коштів на період кредитування до 5 років. 

Компенсації підлягають фактично понесені витрати в грудні попереднього та поточному роках на будівництво та/або реконструкцію об’єктів.

 Компенсація, виплачена у 2019 році не в повному обсязі через незалежні від одержувача причини, виплачується у 2020 році в разі повторного подання документів.

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:
  • Документи, що підтверджують використання кредитних коштів на цілі, визначені в першому абзаці пункту 7 Постанови №107, а саме: акт виконаних робіт, акт приймання-передачі обладнання або інші документи, що підтверджують цільове використання кредитних коштів відповідно до умов кредитного договору.
  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  • Довідка, чинна на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, – у паперовому вигляді або сформована в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФСУ.
  • Згода щодо надання Мінагрополітики інформації, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною банком.
  • Заява на отримання часткової компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів.

Як отримати фінансування?

Як отримати фінансування?

Скористайтеся непоновлювальною кредитною лінією до 5 років.