Програма часткової компенсації вартості затрат для будівництва ТВАРИННИЦЬКИХ КОМПЛЕКСІВ

Програма часткової компенсації вартості затрат для  будівництва ТВАРИННИЦЬКИХ КОМПЛЕКСІВ

Згідно постанови КМУ №107 Ви можете отримати компенсацію 25% суми кредиту * до 5 років до 500 млн. грн., отриманої на будівництво / реконструкцію тваринницьких ферм та комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (в тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса, побічних продуктів тваринного походження, що належать до II категорії).


* кредити, що отримані з 07.02.2018 року

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:
  • Документи, що підтверджують використання кредитних коштів на цілі, визначені в першому абзаці пункту 7 Постанови №107, а саме: акт виконаних робіт, акт приймання-передачі обладнання або інші документи, що підтверджують цільове використання кредитних коштів відповідно до умов кредитного договору.
  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  • Довідка, чинна на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, – у паперовому вигляді або сформована в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФСУ.
  • Згода щодо надання Мінагрополітики інформації, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною банком.
  • Заява на отримання часткової компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів.

Як отримати фінансування?

Як отримати фінансування?

Скористайтеся непоновлювальною кредитною лінією до 5 років.