КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ЗЕД

Звертайтеся з будь-якими питаннями безкоштовно 24 години на добу 7 днів на тиждень!

Безкоштовні консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності:

Безкоштовні консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності:

Тел. 3700 (безкоштовно з мобільного) –> кнопка «2» (обслуговування юридичних осіб і приватних підприємців) –> кнопка «1» (консультація щодо ЗЕД).

Додатково для корпоративних клієнтів:

  • (092) 900 00 10 (вартість дзвінків – згідно з тарифами мобільного оператора);
  • Viber: +38 (092) 900 00 10;
  • чат «Допомога Онлайн» на сайті банку та в «Приват24 для бізнесу».

Поширенi питання

У якому меню «Приват24 для бізнесу» знаходяться операції із ЗЕД?

Усі операції із зовнішньоекономічної діяльності доступні в «Приват24 для бізнесу» в меню «Валютні операції».

Де отримати реквізити валютного рахунку юридичної особи?

Реквізити валютного рахунку можна сформувати в «Приват24 для бізнесу за допомогою меню «Валютні операції» > «Договори із зарубіжними партнерами» > «Реквізити для ЗЕД-договорів».

Як відбувається передача на обслуговування зовнішньоекономічних контрактів між банками?

Клієнт має право перевести зовнішньоекономічний договір на обслуговування в інший банк на підставі письмового звернення. Воно повинно включати дозвіл клієнта на отримання інформації про незавершені розрахунки за зовнішньоекономічним договором від банку, через який здійснювалися розрахунки за цим договором. Банк, у який переводиться на обслуговування зовнішньоекономічний договір, не пізніше третього робочого дня з дня отримання письмового звернення клієнта зобов’язаний звернутися в банк, через який здійснювалися розрахунки за зовнішньоекономічним договором, для отримання інформації про незавершені розрахунки резидента за цим договором. Відповідь про інформацію щодо незавершених розрахунків клієнта за зовнішньоекономічним договором банк надає не пізніше п’ятого робочого дня з дня отримання звернення банку, до якого переводиться на обслуговування цей договір. Обмін інформацією між банками здійснюється електронною поштою Національного банку. З 3 січня 2017 року банки обмінюються інформацією щодо зовнішньоекономічної діяльності корпоративних клієнтів винятково через електронну пошту НБУ (Постанова Правління НБУ № 136 от 24.03.1999 зі змінами № 419 от 30.12.2016).

Як перевести ЗЕД-договір на обслуговування в ПриватБанк?

Через «Приват24 для бізнесу». Для цього в меню «Валютні операції» > «Договори із зарубіжними партнерами» > «Довідки ЗЕД» > «Замовити» виберіть підприємство. Далі виберіть «Вид довідки» > «Переведення ЗЕД-договору на обслуговування до ПриватБанку». Додайте скан-копію запиту та надішліть заявку.

Як перевести ЗЕД-договір на обслуговування в інший банк?

Для переводу ЗЕД-договору на обслуговування в інший банк Вам необхідно подати запит саме в той банк, до якого хочете перевести договір на обслуговування.