Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Ваші вклади захищені не тільки фінансовою стабільністю ПриватБанку, але і державою, що передбачила умови повернення заощаджень громадянам у випадку форс-мажорних обставин.

З 08.09.2012 р. максимальна сума відшкодування для одного вкладника становить 200 000 грн.

Інформація для клієнтів неплатоспроможних банків, які отримують відшкодування від Фонду через ПриватБанк

Зателефонувавши на номер 3700 (безкоштовно з мобільного), Ви можете заздалегідь дізнатися, чи є Ви в списках на отримання компенсації через наш банк. Співробітник банку повідомить Вам, чи є Ви в списку на виплату. Суму до виплати дистанційно ми не повідомляємо.

Отримати відшкодування від Фонду гарантування Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку по всій Україні. Для отримання компенсації достатньо пред’явити паспорт та ідентифікаційний код.

Зверніть увагу, що більшість відділень ПриватБанку, окрім робочих днів, обслуговують клієнтів і в суботу.

Як це працює

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб – установа, яка від імені держави гарантує повернення вкладів кожному вкладнику у випадку ліквідації банку.

Виплата коштів за всіма депозитами, включаючи нараховані проценти, відбувається в розмірі загальної суми вкладів, але не більше ліміту, що визначається Фондом. Відшкодування вкладів у іноземній валюті відбувається в гривні за офіційним курсом Національного банку України, що діє на дату призначення ліквідації банку.


Детальну інформацію про Фонд гарантування вкладів в Україні можна дізнатися:

  • на офіційному сайті Фонду www.fg.gov.ua

  • за телефонами Фонду: 0 800 308 108 та 0 800 30 40 10 (безкоштовно по Україні для дзвінків зі стаціонарних телефонів).

Поштова адреса Фонду: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.

Електронна пошта:  fgvfo@fg.gov.ua