Особам з інвалідністю

Картка для виплат допомоги

Особам з інвалідністю

Картка, на яку Вам зараховується допомога. Картка оформлюється миттєво та безкоштовно, з нею Ви зможете без комісій оплачувати будь-які покупки та послуги, а також знімати готівку через будь-який банкомат або касу ПриватБанку, а також інші банкомати на території України без комісії.

Оформлення картки за довіреністю

Оформлення картки за довіреністю

Ви можете доручити родичу (довіреній особі) оформити Вам пенсійну картку. Для цього Вашому родичу потрібно звернутися в банк з нотаріальною довіреністю на оформлення картки.
Довіреність повинна давати право:

 • на розпорядження рахунками довірителя;
 • випуск і перевипуск банківських карток;
 • відкриття та закриття рахунків;
 • потримання коштів довірителя.

Робота в ПриватБанку

Робота в ПриватБанку

Ви бажаєте отримати додатковий дохід і не любите сидіти без діла? Ми пропонуємо людям з інвалідністю офіційне працевлаштування в нашому банку. Ви можете вибрати як роботу вдома (оператор вихідного обдзвону), так і посаду касира нашого відділення.

Регулярні платежі

Регулярні платежі

Щоб не витрачати час на відвідування банку, підключіть до вашої картки послугу «Регулярні платежі». З нею вам не потрібно ходити до відділення для проведення платежів. Досить дати розпорядження банку, і щомісяця з вашої картки буде списуватися необхідна сума.

Інтернет-банк Приват24

Інтернет-банк Приват24

Хочете поповнювати картку «Універсальна» та мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, купувати квитки через Інтернет і не залежати від графіка роботи відділення? В Інтернет-банку Приват24 Ви цілодобово можете вирішити практично будь-яке з питань, щодо яких раніше звертались у відділення.

Платежі за телефоном

Платежі за телефоном

Щоб оплатити рахунок без відвідання банку, зателефонуйте зі свого мобільного телефону на безкоштовний номер 3700. Співробітник банку здійснить платіж із зазначеної Вами картки на необхідні реквізити. Послуга працює цілодобово. Одразу після проведення операції Ви отримаєте SMS-повідомлення.

Захист на кожен день

Захист на кожен день

ПриватБанк пропонує захист від непередбачених обставин, що порушують нормальний ритм Вашого життя. «Захист на кожен день» надасть Вам і Вашій родині фінансову допомогу в разі настання нещасного випадку.

Послуга накопичення «Скарбничка»

Послуга накопичення «Скарбничка»

Зручні способи поповнення:

 • процент від надходжень на Вашу картку чи витрат за нею;
 • фіксована сума від надходжень або витрат;
 • регулярний платіж;
 • перерахування решти, одержаної під час округлення суми покупки.

Підключайтеся:

 • у найближчому відділенні банку;
 • через банкомат, термінал самообслуговування або в Приват24;
 • надішліть SMS із текстом KOPI на номер 7660.