Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» долучився до ініціативи дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Із 150 кисневих концентраторів, які ЮНІСЕФ вчергове доставляє в українські лікарні, 125 придбано фондом ПриватБанку.

Вже найближчим часом обладнання отримають у столичних лікарнях та 11 регіонах України. Це Харківська, Запорізька, Одеська, Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Тернопільська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська та Чернігівська області.

Регіони та лікарні для передачі кисневого обладнання були обрані за результатами комплексного аналізу — із врахуванням кількості хворих та госпіталізованих через COVID-19, а також рівня смертності у цих регіонах. За даними оцінки ЮНІСЕФ, обладнання отримають тридцять п’ять опорних лікарень, де розміщуються 22% всіх госпіталізованих у країні.

«В партнерстві з глобальними інституціями ми можемо здійснювати благочинність ще ефективніше, - зазначає Анна Павлова, директор фонду «Допомагати просто!». - Кисневі концентратори, яких зараз гостро потребують медичні заклади, допоможуть долати ускладнення коронавірусу тепер, і будуть використовуватися в лікарнях і після закінчення пандемії. Ми вдячні ЮНІСЕФ за можливість доєднатися до ініціативи. Разом допомагати - дійсно просто!»

«Майже кожен п’ятий госпіталізований з коронавірусною інфекцією, має тяжкий перебіг хвороби та потребує кисневої терапії, - зазначила Лотта Сильвандер, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні. - Ми вдячні допомозі наших партнерів - Благодійному фонду ПриватБанку, який надав фінансові ресурси. Пандемія у черговий раз довела, що спільними зусиллями ми можемо охопити більшу кількість людей та допомогти сотням тисяч».

Про Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!»
Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» — один з найбільших фондів в Україні. Основними напрямками діяльності фонду є допомога важкохворим дітям, дитячим будинкам та підтримка армії й пораненим в АТО. Фонд здійснює і цільові програми. Зокрема, всеукраїнська акція «Дихай! Разом проти коронавірусу», спрямована на забезпечення українських лікарень обладнанням, необхідним для подолання COVID-19, забезпечила медзаклади 34 апаратами ШВЛ експертного класу та іншим обладнанням. Дізнатися більше про діяльність можна на сайті фонду.

Про ЮНІСЕФ
ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях.
ЮНІСЕФ співпрацює з місцевими та світовими компаніями й постачальниками, щоб підтримати уряд України у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби.
Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті www.unicef.org.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua