Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” підсилив обласну лікарню ім. Мечнікова Дніпра, укомплектувавши медзаклад апаратом штучної вентиляції легень експертного класу HAMILTON-C6. Апарат коштує 1 млн 869 тисяч гривень і це чергова поставка в рамках акції “Дихай! Разом проти коронавірусу!”. Дана лікарня є опорною в боротьбі з COVID-19, саме сюди поступають пацієнти з найважчим перебігом захворювання. 

Директор благодійного фонду Анна Павлова розказала, що це 12-й апарат, доставлений фондом в рамках акції в українські лікарні. Невдовзі очікується поставка ще майже 20 апаратів експертного класу. Окрім апаратів штучної вентиляції легень, поставляється й інше обладнання, необхідне пацієнтам для подолання ускладнень коронавірусу чи інших критичних станів, і яке рятуватиме життя і здоров’я ще багато років. Це кисневі концентратори, пульсоксиметри, рентген-апарати, тощо. 

Нагадаємо, що благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” ініціював програму “Дихай! Разом проти коронавірусу”, яка акумулює кошти банку, його партнерів-благодійників та пожертви клієнтів на постачання критично необхідного медичного обладнання для обласних лікарень України.

Долучитись до акції можна через мобільну та веб версію Приват24, на сайті ПриватБанку або Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!»

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua