Усі держателі карток VISA ПриватБанку тепер можуть вибрати унікальний дизайн карток з персонажами всесвітів ігор Blizzard Entertainment.

Усі клієнти ПриватБанку, включаючи нових, після реєстрації на сайті https://promos.privatbank.ua/ua/promos/geymerski-skiny, вибору дизайну картки та здійснення трьох будь-яких транзакцій автоматично стають учасниками конкурсу й отримують шанс виграти один із цінних призів, серед яких ігровий комп’ютер, крісла для геймерів, ігрові монітори та фiгурки Overwatch Series 5 Cute but Deadly.

Акція доступна користувачам на всій території України та відбуватиметься с 7-го вересня по 31-ше жовтня 2020 року.

«Компанія Blizzard Entertainment є одним зі світових лідерів у сфері комп’ютерних ігор. Ігри компанії налічують мільйони користувачів по всьому світі, і для України, зокрема для всіх клієнтів ПриватБанку, які є фанатами ігор компанії, це унікальний шанс наблизитися до світу широко відомих ігор від Blizzard, що за багато років стали класикою в ігровій індустрії», – каже керівник напрямку електронного бізнесу Христина Кармазіна.

Щоб стати учасником акції й відкрити картку VISA, не обов’язково звертатися до відділення банку. Якщо користувач авторизований у системі «Приват24», досить створити картку просто в мобільному додатку, вибрати дизайн картки та здійснити 3 транзакції.

Про компанію Blizzard Entertainment, Inc.

Серед розробок компанії – всесвітньо відомі ігри World of Warcraft®, Hearthstone®, Overwatch®, популярні серії Warcraft®, StarCraft® і Diablo®, а також гра Heroes of the Storm®, що об’єднала в собі ігрові всесвіти Blizzard. Компанія Blizzard Entertainment, Inc. (www.blizzard.com) входить у корпорацію Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI) і славиться як розробник та видавець першокласного розважального програмного забезпечення. На рахунку Blizzard 22 ігрових бестселери й безліч нагород «Гра року». Ігрова служба Battle.net®, що належить компанії, налічує кілька мільйонів користувачів і є однією з найбільших ігрових мереж у світі.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua