Вклад «Капітал»

Захистить ваші гривневі заощадження від ризику подорожчання валюти.

Для кого може бути корисним цей вклад

«Капітал» може зацікавити тих, хто прогнозує майбутнє зростання курсу долара до національної валюти та хвилюється через можливе знецінення своїх гривневих заощаджень у такому разі.
 

Як працює захист. Для оформлення депозиту клієнт купує долари США за курсом НБУ без додаткових комісій та обмежень за сумою, а після закінчення строку вкладу має продати цю валюту також за курсом НБУ. Якщо офіційний курс долара до гривні зросте, вкладник отримає суму гривневих коштів, яка компенсує таке здорожчання.
 

Як це працює
 

 1. Для відкриття вкладу виберіть свою гривневу картку, з якої будете вносити кошти. Гривня автоматично конвертується в долари США, і відповідна сума зараховується на валютний вклад.
 2. Строк вкладу (6 або 12 місяців) ви вибираєте під час оформлення. Достроково цей вклад закрити не можна.
 3. Після закінчення строку кошти автоматично конвертуються з ДОЛАРІВ у ГРИВНЮ та повертаються на гривневу картку. Таким чином заощадження в гривні зберігають свій еквівалент до долара США.
   

Особливості вкладу  

 • Конвертація під час оформлення та виплати депозиту відбувається за офіційним курсом Національного банку України на момент проведення операції.
 • Оформити вклад можна тільки з власної гривневої картки ПриватБанку: Картка для виплат або картка «Універсальна». За кредитними картками для відкриття вкладу доступні лише особисті кошти. Картка «Юніора» для відкриття депозиту недоступна.
 • Після закінчення строку вклад буде автоматично закрито. Опції продовження вкладу немає.
 • Під час закриття рахунку сума вкладу та нараховані проценти автоматично конвертуються з доларів США в гривню за поточним офіційним курсом НБУ та повертаються на ту саму картку, з якої було відкрито вклад.

 

Попередження

Майте на увазі та зважте своє рішення. Сума, яку клієнт отримає під час повернення вкладу, залежить від фактичного значення курсу НБУ на дату повернення вкладу. 
 

Якщо за строк вкладу долар здорожчає, вкладник отримає більшу суму, ніж вкладав. Проте якщо долар здешевшає і гривня стане міцнішою, сума, яка повертається на картку, буде меншою, ніж під час відкриття вкладу.

 

Умови вкладу

 • Строк – 6 або 12 місяців. 
 • Мінімальна сума вкладу – 500 доларів США.
 • Максимальна сума одного вкладу – не обмежена.
 • Поповнення вкладу – не передбачене. Втім, якщо бажаєте заощадити більше коштів, ви можете відкрити декілька таких вкладів.
 • Виплата процентів – за вкладом передбачена лише щомісячна капіталізація процентів.
 • Дострокове закриття вкладу – не передбачене.
 • Продовження вкладу – не передбачене. В кінці строку вклад буде автоматично закрито.
   

Згідно з Податковим кодексом України зі всіх вкладів фізичних осіб утримується податок 19,5% від суми нарахованих процентів за вкладом (18% податку на доходи фізичних осіб + військовий збір 1,5%).
 

Вклад закінчується. Що далі

Після закінчення строку вкладу «Капітал» вам нічого робити не потрібно. Банк автоматично закриє вклад, конвертує кошти та зарахує на гривневу картку. 
 

Зверніть увагу! Якщо картку, з якої було відкрито вклад, на день повернення коштів закрито або заблоковано – сума вкладу та нараховані проценти конвертуються й перераховуються на спеціальний рахунок банку в гривнях (ця умова передбачена в депозитному договорі). Кошти із цього рахунку повертаються вкладнику на першу вимогу. Однак за час зберігання грошей на цьому рахунку проценти на суму коштів не нараховуються.

 

Як отримати документи

Якщо вам потрібен документ за вкладом, можна самостійно надіслати його на свій e-mail. Рекомендуємо вам використовувати лише перевірену електронну адресу.
 

Як це зробити. У Приват24 в меню «Заощадження – Мої вклади» вибираємо депозит – операція «Документ за вкладом».

 

Як оформити онлайн

Крок 1. У додатку Приват24 виберіть меню «Заощадження» та натисніть кнопку «+ Відкрити вклад». Після цього у верхньому меню виберіть валюту (долар США).

Крок 2. Знайдіть вклад «Капітал», виберіть строк вкладу та натисніть поряд на стрілку.

Крок 3. Заповніть умови вкладу. У полі «Як ви будете вносити гроші?» виберіть гривневу картку, з якої плануєте купувати долари та перераховувати ці гроші на вклад.

Крок 4. Обов’язково перевірте вибрані умови, ознайомтеся із заявкою на відкриття вкладу та підтвердьте операцію.