Вклад «Стандарт»

Класичний банківський вклад. Тільки в ПриватБанку він дещо «тюнінгований» і має свої додаткові переваги. Найголовніше прості та зручні умови.

Умови вкладу

Цей вклад як конструктор. Під час оформлення ви самі вибираєте зручні для вас умови:

 

 1. Будь-який строк: від 1 міс. до 24 міс.
 2. Внесення коштів: готівкою або з власної картки ПриватБанку. У нас є фішка, що через Приват24 можна відкрити вклад із внесенням коштів готівкою.
 3. Є два варіанти користування вкладом (обов’язково зважте цей момент). Є вклад без можливості достроково закрити рахунок або з можливістю дострокового закриття. На що саме це впливає? Головне – на можливість достроково закрити вклад та на процентну ставку за вкладом. В останньому варіанті ставка під час оформленні вкладу буде нижчою (тут уже вибір за вами).
 4. Виплата процентів: капіталізація або зарахування на власну картку.

 

Поповнення

Вклад можна поповнювати готівкою чи з власної картки протягом всього строку. Поповнення доступні не тільки у відділенні банку, а й онлайн – у Приват24, у додатку «Мої вклади» або в терміналах самообслуговування.

 

Максимальна сума для поповнень вкладу протягом календарного місяця залежить від початкової суми, яка внесена на депозит. Місячний ліміт поповнень зазначений на сайті pb.ua/depozit (під таблицею з % ставками, розділ «Попередження»). Також ця сума буде показана на екрані як підказка під час оформлення чи поповнення вкладу.

 

Зручно! Є можливість підключити сервіс регулярних поповнень. Він дає змогу автоматично поповнювати ваш вклад на обрану суму у зручний день. Наприклад, у вас зарплата 5-го числа. Ви задаєте умову: поповнювати вклад із зарплатної картки щомісяця кожного 6-го числа. Ось так гроші й накопичуються автоматично :)

 

Як це зробити. Щоб підключити сервіс регулярного поповнення вкладу в Приват24, переходимо в меню «Заощадження», вибираємо потрібний вклад. Далі в переліку операцій за вкладом тиснемо на іконку «Регулярні поповнення» та визначаємо умови поповнення (суму, дату). Готово 🙂

 

Проценти

За вкладом доступні такі два варіанти щомісячної виплати процентів – безкоштовно отримувати % на власну картку або додавати їх до суми вкладу (капіталізація). У разі капіталізації дохід за вкладом буде вищим, тому що він буде нараховуватися і на вклад, і на цю суму капіталізованих процентів.

 

Варіант виплати процентів ви вибираєте самостійно під час оформлення вкладу, але це рішення можна переглянути в будь-який момент. Для подальших виплат % можна змінити картку для виплати процентів на іншу або ж вибрати капіталізацію. Кількість таких змін не обмежується.

 

Наприклад, під час оформлення вкладу ви вибрали капіталізацію процентів, а через 2 місяці вирішили отримувати проценти на картку.

 

Як це зробити. У Приват24 вибираємо депозит (меню «Виплата процентів»), тиснемо на олівець для редагування, вибираємо потрібну картку чи капіталізацію та підтверджуємо вибір.
 

Згідно з Податковим кодексом України зі всіх вкладів фізичних осіб утримується податок 19,5% від суми нарахованих процентів за вкладом (18% податку на доходи фізичних осіб + військовий збір 1,5%).

 

Вклад закінчується. Що далі?

Якщо ви не плануєте забирати свій вклад, то можна не хвилюватися. Після закінчення строку вкладу він продовжується на новий строк автоматично. До відділення для цього ходити не потрібно, а також нічого не треба налаштовувати в Приват24. Водночас може зміниться % ставка відповідно до актуальної % ставки для таких самих нових договорів.

 

Після продовження вкладу на новий строк ви отримаєте повідомлення від банку про процентну ставку, яка буде діяти протягом наступного строку. Якщо вам не сподобаються такі умови продовження, то ви матимете ще деякий час для оперативного закриття або переоформлення вкладу.

 

Як закрити вклад і забрати гроші?

Перше, що можна зробити, це не чекати на дату закінчення вкладу й скористатися сервісом «Відмова від продовження». Він стає доступним за 30 днів до закінчення вкладу як у разі обслуговування у відділенні, так і в Приват24.

 

Як це зробити. У Приват24 чи в додатку «Мої вклади» вибираємо у списку вкладів потрібний, натискаємо на нього, а далі в переліку доступних функцій вибираємо «Відмова від продовження». Після активації цієї функції після закінчення строку вклад автоматично закривається, а кошти зараховуються на картку, яку ви вибрали.

 

Стандартний варіант – це дочекатися закінчення вкладу і наступного дня закрити його в Приват24 або звернутися у відділення.

 

Коли можна закрити вклад?

Закрити вклад після закінчення строку ви можете протягом 5 календарних днів із дати, коли він закінчився. Це може бути перший строк або будь-який наступний у разі продовження вкладу. Дату закінчення поточного строку вкладу завжди можна подивитися в Приват24. Відкриваємо список своїх вкладів і нижче графічного індикатора строку вкладу бачимо дати початку й закінчення вкладу «включно до ХХХХХХ». Додатково на екрані буде відображений і період, протягом якого можна забрати вклад «за строком». Зелена плашка «Період отримання» або Детальна інформація за вкладом – рядок «Період отримання».

 

Закрити вклад достроково. Деякі види вкладів надають право дострокового закриття з вашої ініціативи. У цьому разі така можливість і умови її використання окремо прописані в заяві на приєднання за вашим вкладом. Щоб закрити вклад, потрібно подати заявку за цим вкладом та вибрати картку у валюті депозиту для зарахування коштів.
 

Зверніть увагу, що закриття вкладу можливе лише в операційний час банку. Операційний час для опрацювання інтернет-заявок на закриття вкладу – з 08:30 до 19:00. Взагалі подати заявку на закриття вкладу можна цілодобово, але банк відпрацює її тільки в операційний час.

 

Як це зробити. У Приват24 вибираємо депозит, відкриваємо меню «Закрити вклад» і далі діємо за сценарієм на екрані.

 

Важливо знати

 

 1. У більшості випадків кошти будуть виплачені на картку через 2 робочі дні. День подання заявки, вихідні та святкові дні не враховуються.
 2. Для подання заявки в Приват24 потрібно мати картку ПриватБанку у відповідній валюті. Якщо її немає, відкрийте в додатку Digital картку. Якщо не хочете картку, вам потрібно буде звернутися до відділення за готівкою.
 3. Нараховані проценти будуть перераховані за ставкою «До запитання» (ставка зазначена на сайті pb.ua/depozit).
 4. Уже виплачені проценти будуть відраховані із суми вкладу під час виплати коштів із рахунку.

 

Як отримати документи

Якщо вам потрібен документ за вкладом, можна самостійно надіслати його на свій e-mail. Рекомендуємо вам використовувати лише перевірену e-mail-адресу.

 

Як це зробити. У Приват24 у меню «Заощадження», «Мої вклади» вибираємо депозит – операція «Документ за вкладом».

 

Як оформити онлайн

У ПриватБанку ви можете через Приват24 оформити вклад не тільки зі своєї картки, а й сформувати заявку на відкриття вкладу готівкою і потім внести кошти на рахунок через термінал самообслуговування або в касі відділення. Це значно заощадить ваш час.

 

 • Крок 1. У додатку Приват24 виберіть меню «Заощадження» та натисніть кнопку «+ Відкрити вклад». Після цього у верхньому меню виберіть валюту: гривня, долар США чи євро.
 • Крок 2. Знайдіть потрібний вклад та строк, натисніть поряд на стрілку. Для вкладу «Стандарт» потрібно додатково вибрати варіант повернення вкладу – без можливості дострокового закриття чи з такою можливістю (від цього залежить % ставка за вкладом).
 • Крок 3. Заповніть умови вкладу (строк, суму, варіант виплати %) та в полі «Як ви будете вносити гроші?» виберіть один із варіантів:
  • картку, з якої плануєте відкривати вклад;
  • готівку (після формування заявки на відкриття вклад готівкою – ви можете внести кошти на рахунок протягом 30 календарних днів через касу чи термінал самообслуговування).
 • Крок 4. Обов’язково перевірте вибрані умови, підпишіть заяву про оформлення вкладу та підтвердьте операцію.

 

 

Як внести готівку на вклад

 

У касі

Просто повідомте касиру код, який сформувала програма під час відкриття вкладу (його буде відображено на екрані). Якщо ви плануєте вносити гроші не в день формування заявки, то перед зверненням до банку обов’язково перегляньте актуальний код у Приват24.

 

У терміналі самообслуговування

Крок 1. Зареєструйтеся в терміналі самообслуговування (вставте картку та введіть її ПІН-код або через додаток Приват24 зчитайте QR-код на екрані термінала).

Крок 2. Зайдіть у розділ «Кошик платежів».

Крок 3. У переліку виберіть необхідну операцію та відзначте її прапорцем.

Крок 4. Внесіть кошти та натисніть кнопку «Оплатити». Готово.