Одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Інформація для клієнтів, які мають намір відкрити поточний рахунок зі спеціальним режимом використання

Загальна інформація

Загальна інформація

АТ КБ «ПриватБанк» інформує, що в період до 01.03.2023 надає послуги з відкриття поточних рахунків зі спеціальним режимом використання для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичним особам – резидентам, зокрема самозайнятим особам.

На спеціальні рахунки, відкриті декларантами, банк зараховує готівкові грошові кошти в національній та іноземній валютах.

Процедура перевірки джерел походження активів

Процедура перевірки джерел походження активів

Після відкриття спеціального рахунку й внесення на нього готівкових коштів банк уживає заходів задля встановлення джерел походження готівкових коштів (далі – активів) декларанта шляхом вивчення його доходів, статків, багатства відповідно до вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу у формі, у спосіб та в строки, визначені внутрішніми документами банку.

Процедура перевірки банком джерел походження активів передбачає отримання від клієнтів документів або належно засвідчених копій, відомостей, письмових пояснень тощо. Банк має право витребувати документи та/або відомості, що стосуються джерел походження активів декларанта, а декларант зобов’язаний надати банку інформацію (офіційні документи), необхідну (необхідні) для виконання прийнятих ним вимог.

Перевірка джерел походження активів декларанта буде здійснюватися в строк не пізніше ніж протягом двох місяців із дня проведення декларантом фінансової операції з внесення готівкових коштів.

Деталі