Здійснюйте купівлі в один дотик

Картки з технологією безконтактної оплати


Просто піднести картку з безконтактною технологією
до термінала на касі – і покупку буде оплачено!

Переваги безконтактних карток

Переваги безконтактних карток

Швидкість оплати та безпека
Картка з технологією безконтактного платежу дозволяє вам значно швидше оплачувати дрібні покупки, адже оплата відбувається в один дотик. При цьому вам не потрібно передавати картку касирові або чекати решту. Картка завжди у ваших руках, і ви повністю контролюєте процес оплати.

Як це працює?

Не потрібно проводити карткою через зчитувальний пристрій.

КРОК 1

НАЗВАНИЕ

Здійснюйте купівлю, як звичайно. Під час оплати безконтактною карткою переконайтеся, що на касі або на терміналі є знак безконтактної оплати.

КРОК 2

НАЗВАНИЕ

Під час купівлі перевірте суму до оплати та піднесіть картку до термінала.

КРОК 3

НАЗВАНИЕ

Вашу покупку оплачено!

Як оформити безконтактну картку ПриватБанку?

На сайті
У відділенні банку

Поширенi питання

Яка вартість випуску картки з безконтактною технологією?

Вартість картки – згідно з тарифами на сайті carddesign.pb.ua.

Що робити, якщо я загублю картку з безконтактною технологією?

У разі втрати або викрадення картки відразу повідомте про це в цілодобову службу підтримки за телефоном 3700 (безкоштовно по Україні).

Як працює безконтактна картка?

У безконтактну картку вбудовано спеціальний мікрочип з антеною, завдяки чому сигнал про транзакції передається на невеликій відстані без безпосереднього контакту зчитувального пристрою та картки. Це дозволяє оплачувати покупки в один дотик.

Вам не потрібно випускати картку з рук або передавати продавцеві – ви просто підносите картку до зчитувального поля термінала, відбувається обмін даними, після чого лунає звуковий сигнал про завершення операції. І все – оплату здійснено! А для купівель на суму до 1500 грн для карток Visa і до 500 грн для карток Mastercard (мінімальні суми залежать від налаштувань банку-еквайрера торгової точки) навіть не потрібно вводити ПІН-код або підписувати чек. У точках, де поки що не встановлено термінал для безконтактних платежів, картка працює, як звичайна банківська платіжна картка.

Чи безпечна безконтактна картка?

Безконтактна картка абсолютно безпечна, що підтверджено її багаторічним використанням по всьому світі. Сигнал від картки передається на мінімальній відстані (1–4 см), що унеможливлює його перехоплення. Крім того, сигнал спеціально шифрується, і всі дані надійно захищено. Мільйони людей у всьому світі довіряють безконтактним карткам.

Чи можна бути впевненим, що оплата не відбудеться двічі?

Термінали влаштовані так, що вимикаються, щойно відбулася оплата. Підтвердженням проведення оплати служить звуковий і світловий сигнал. Таким чином, навіть якщо ви не приберете картку від термінала, повторне зняття суми буде неможливим. Крім того, ви можете отримати касовий чек, у якому зазначено суму купівлі, у продавця.

Чи можу я випадково здійснити купівлю, проходячи повз зчитувальний пристрій?

Ні. Спочатку касир має ввести суму купівлі для підтвердження, а потім вам потрібно піднести свою картку до безконтактного термінала на відстань менш ніж 4 см. Тільки тоді транзакцію буде здійснено. Після здійснення оплати термінал подасть звуковий та світловий сигнал і відключиться, доки касир знову не введе нову суму на терміналі.

Де я можу використовувати безконтактну картку?

Термінали для безконтактних платежів ви можете побачити практично по всьому світі. У торгових точках, розважальних установах, у кафе й ресторанах, кінотеатрах, на заправках. Просто шукайте символ – і ви зможете здійснити оплату в один дотик. Якщо в торговій точці немає термінала для безконтактних платежів, ви можете оплатити покупку безконтактною карткою, як звичайною карткою.