Стань агентом

Станьте агентом ПриватБанку і заробляйте до 5000 гривень на місяць.

Сьогодні понад 5000 Агентів ПриватБанку заробляють гроші, розповідаючи про продукти та послуги банку.


Продавайте разом з нами і заробляйте до 5 000 грн на місяць

картка "Універсальна"

Хочете користуватися кредитним лімітом і при цьому не сплачувати проценти? Вам потрібна Картка «Універсальна», що об'єднує в собі кращі й унікальні властивості кредитних карток.

читати далі

Пенсійна картка

Отримуйте пенсію без очікування листоноші та черг, в будь-який зручний час в банкоматі або відділенні Банку без комісії — з пенсійною карткою ПриватБанку!

читати далі

Соціальна картка

Соціальна програма ПриватБанку – це комплексне обслуговування отримувачів всіх видів соціальних виплат, а також безкоштовне і своєчасне їх зарахування на картки.

Переваги Агента

Хто такий Агент?

Це партнер ПриватБанку, який заробляє гроші просто пропонуючи банківські продукти своїм знайомим і близьким у зручний для себе час.

Бути Агентом Вигідно

Ви можете без труднощів заробляти до 5 000 грн на місяць! Розповідайте про продукти та послуги ПриватБанку своїм знайомим, а коли вони захочуть стати нашими клієнтами, просто передайте їх імена та номери телефонів до банку будь-яким зручним для Вас способом. За кожну замовлену ними послугу Ви будете отримувати винагороду!

Бути Агентом зручно

  • Ви не прив'язані до рабочого місця.

  • Ви самі обираєте графік своєї роботи.

  • Ви самі вирішуєте, скільки часу приділяти роботі.

Агентом бути просто

Як стати Агентом

Вам необхідна тільки карта "Універсальна" ПриватБанку, на яку банк буде зараховувати грошову винагороду за залучення клієнтів! Якщо у Вас немає карти "Універсальної", Ви можете оформити її в будь-якому відділенні або замовити тут.

Як подавати заявки

Що я за це отримую

  • Бонуси за кожний продукт відповідно до тарифів ПриватБанку

  • Додаткові заохочення в рамках програми "Вигляд майбутнього" до 50%

* Вартість SMS – згідноз тарифами Вашого мобільного оператора.

Безкоштовне навчання

Всі агенти ПриватБанку безкоштовно отримують рекламно-інформаційну продукцію. Для них проводяться семінари та майстер-класи.

Бонуси за продаж банківських продуктів

Продукт банку Розмір бонуса
Картка «Універсальна» 24 грн
Іменна картка «Універсальна» з фото 24 грн
Пенсійна картка 25 грн
Послуга накопичення «Копилка» 5 грн

Додаток "ПриватАгент"

Мобільний додаток, що дозволяє агентам ПриватБанку швидко передати інформацію про зацікавлених клієнтів та отримувати ще більше бонусів!

Підвищуйте ефективність своєї роботи завдяки новим технологіям, будьте мобільними та продавайте більше послуг з новим додатком "ПриватАгент"!

Детальніше

агент приватбанка

Майстер продажів

Кожен агент ПриватБанку може безкоштовно брати участь у програмі навчання зовнішніх агентів банку «Майстер продажів», що проводиться щороку в теплу пору року (травень–вересень).
Навчальна програма «Майстер продажів» включає в себе теоретичну частину – тренінг за продуктами банку, методами їх продажу, і практичну частину – планшетні продажі під керівництвом тренера.
Крім того, за продаж агентами в день проведення «Майстра продажів» картки «Універсальна» і додаткових до неї продуктів передбачено подвійний бонус!

Інтернет-партнерам

Банер – графічне зображення рекламного характеру, розміщене на сторінці web-сайта, що є гіперпосиланням на сайт рекламодавця або сторінку з додатковою інформацією. У програмі агентських продажів посилання на банері спрямовує відвідувачів сайта на банківський інформаційний ресурс з формою замовлення конкретного продукту.

Основні завдання банера:

  • привернути до себе увагу;
  • зацікавити;
  • підштовхнути до отримання додаткової інформації;
  • підштовхнути до дії, тобто до замовлення конкретного продукту.

Ґаджет – це невеликий додаток, що показує деяку інформацію або виконує нескладну дію, а в цьому випадку ще й заробляє бонуси та бали своєму власнику.
Ґаджет несе інформаційну функцію на сайті, а також естетичну, оскільки він може доповнити вже готовий дизайн Вашого сайта.

Форма замовлення. Де можна використовувати форму замовлення?
На будь-якому інтернет-сайті! Але найбільш ефективною форма замовлення буде у разі розміщення на сайтах із реєстрацією, форумах, файлообмінниках тощо.

агент приватбанка

Станьте Агентом прямо зараз і почніть заробляти до 5 000 грн на місяць!

Поширенi питання

Всього питань: 17