Рейтинги і Нагороди

  • Рейтинги
  • Нагороди

Міжнародні рейтинги

Fitch Ratings

Довгостроковий рейтинг за національною шкалою

А-(ukr)

Рейтинг стійкості

ccc

Довгостроковий рейтинг РДЕ в іноземній валюті

CCC

Довгостроковий рейтинг РДЕ в національній валюті

CCC

Короткостроковий рейтинг РДЕ в іноземній валюті

C

Рейтинг підтримки

5

Рівень підтримки довгострокового РДЕ

Немає рівня підтримки

Прогноз

Негативний

Standard & Poor's

Оцінка характеристик власної кредитоспроможності (SACP)

b-

Довгостроковий кредитний рейтинг контрагента

B-

Короткостроковий кредитний рейтинг контрагента

C

Прогноз

Негативний

Moody’s (рейтинги визначаються на основі публічної інформації)

Базова оцінка кредитоспроможності (BCA)

сa

Скоригована базова оцінка кредитоспроможності (Adjusted BCA)

ca

Рейтинг за депозитами в іноземній валюті (GFC)

Ca/NP

Рейтинг за депозитами у національній валюті (GLC)

Caa3/NP

Оцінка ризику контрагента

Caa3/NP

Рейтинг за довгостроковими незабезпеченими борговими
зобов’язаннями в іноземній валюті

Ca

Рейтинг за довгостоковим субординованим боргоми в іноземній валюті

C

Прогноз

Стабільний

Історія міжнародних рейтингів

2015
4-7 грудня 2015 
В рамках успішної реструктуризації зовнішнього боргу ПриватБанку рейтингові агенції Fitch та Standard & Poor's підвищили кредитні рейтинги банку.

Рейтингова агенція Fitch Ratings агенція підвищила довгостроковий і короткостроковий рейтинг контрагента в іноземній валюті до "ССС / С" з "RD". Рейтинг стійкості був підвищений до рівня “ccc" з "f".

Рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services підвищило довгостроковий кредитний рейтинг ПриватБанку до рівня «В-» з “RD” (4 грудня було проведено технічне зниження рейтнгу з “ССС”), а оцінка характеристик власної кредитоспроможності була підвищена до рівня "B-".


Детальніше див. прес-реліз Fitch Ratings,
прес-релізи Standard & Poor (від 04.12.2015 та 07.12.2015)

28 вересня 2015 
Рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services підвищила кредитні рейтинги ПриватБанку до рівня «СС/С» після виплати банком 23 вересня 2015 купона за євробондами на суму 200 млн. доларів США, термін погашення яких після досягнення угоди з інвесторами перенесено з вересня 2015 року на січень 2018 року.

Детальніше див. прес-релiз Standard & Poor’s

9-10 липня 2015 
В зв’язку з проведенням переговорів з інвесторами про продовження термінів погашення євробондів банку згідно з рекомендаціями НБУ про збільшення капіталізації з метою полегшення тиску на валютному ринкуУкраїни рейтингові агенції Standard & Poor's Ratings Services та Fitch Ratings переглянули рейтинги ПриватБанку. Так, 9 липня 2015 року рейтингова агенція Standard & Poor's переглянула довгостроковий кредитний рейтинг ПриватБанку за зобов’язаннями в іноземній валюті до «СС» з «ССС». Короткостроковий кредитний рейтинг банку на рівні «С», а індивідуальну оцінку характеристик кредитоспроможності банку (SACP) встановило на рівні «ссс». 10 липня 2015 р. Fitch переглянуло довгострокового рейтинга (РДЕ) в іноземній валюті до рівня “С” з “ССС”, рейтинг стійкості (VR) банку було знижено до рівня “с”. При цьому довгостроковий рейтинг (РДЕ) в національній валюті було підтверджено на рівні “ССС” як знак того, что зобовязанні деноміновані в національну валюту не включено до процесу реструктуризації боргу. Довгостроковий рейтинг ПриватБанку за національною шкалою було підтверждено на рівні “А-(ukr)” з стабільним прогнозом.

​Детальніше див. пресс-реліз Standard & Poor’s та пресс-реліз Fitch Ratings

26 березня 2015 
26 березня рейтингове агентство Moody's підтвердило рейтинг ПриватБанку за депозитами в іноземній валюті (GFC) на рівні Са. Pейтинг за депозитами в національній валюті (GLC) і рейтинг довгострокових пріоритетних незабезпечених боргових зобов'язань в іноземній валюті були змінені до рівня Са, а також змінено рейтинг довгострокового субординованого боргу в іноземній валюті до рівня С у звязку зі зниженням базової оцінки кредитоспроможності (ВСА) Банку до рівня са. Такі рейтингові дії є наслідком зниження рейтингів державних облігацій України.

Детальніше див. пресс-реліз Moody’s

24 листопада 2015 
24 листопада 2015 року, рейтингова агенція Moody's підвищила рейтинг ПриватБанку за депозитами в національній валюті до рівня Caa3, а інші рейтинги підтверджено на поточному рівні. Прогноз по рейтингах змінений на "Стабільний" з “Негитавного”, Перегляд рейтингів пов'язані з підвищенням рейтингів державних облігацій України та успішним завершенням переговорів з інвесторами про продовження термінів єврооблігацій банку.

Детальніше див. пресс-реліз Moody’s
18-23 вересня 2015 
У результаті підписання додаткової кредитної угоди про продовження термінів погашення євробондів на суму 200 млн. доларів США та збільшення процентної ставки за цими облігаціями на початку вересня 2015 року, рейтингові агенції Fitch Ratings та Standard & Poor's Ratings Services переглянули рейтинги ПриватБанку.

Так, Fitch Ratings знизило довгостроковий і короткостроковий рейтинги (РДЕ) в іноземній валюті до рівня «RD», а рейтинг стійкості (VR) був переглянутий з рівня «с» до рівня «f». Довгостроковий рейтинги за національною шкалою і РДЕ в національній валюті було підтверджено на поточному рівні.

Standard & Poor's Ratings Services знизило довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги ПриватБанку до рівня «SD». Оцінка характеристик власної кредитоспроможності (SACP) була підтверджена на рівні «ссс», що, на думку агентства, свідчить про адекватну бізнес-позицію банку.

Детальніше див.:
прес-реліз Fitch Ratings
пресс-релиз Standard & Poor’s

20 квітня 2015 р 
20 квітня 2015 р. рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services переглянула рейтинги ПриватБанку: довгостроковий рейтинг було переглянуто до рівня «ССС-» з «ССС» внаслідок зниження довгострокового рейтингу України в іноземній валюті. Прогноз за рейтингами банку «Негативний», так як, на думку агенції, суверенні ризики в Україні мають значний вплив на кредитоспроможність ПриватБанку. Короткостроковий рейтинг ПриватБанку підтверджено на рівні «С».

​Детальніше див. пресс-реліз Standard & Poor’s

2014
16 грудня 2014 
16 грудня 2014 року рейтингова агенція Fitch Ratings повідомила про встановлення рейтингу стійкості (VR) ПАТ КБ ПриватБанк на рівні «ссс», що відповідає суверенному рейтингу України. Рейтинг стійкості (VR) Банку виключено з переліку Rating Watch «Негативний» (RWN). Довгостроковий РДЕ Банку в іноземній валюті підтверджено на рівні «ССС», що також відповідає суверенному. Національний рейтинг ПриватБанку підтверджено на рівні «А-» зі стабільним прогнозом та виключено з переліку Rating Watch «Негативный» (RWN).

Детальніше див. пресс-реліз Fitch Ratings

12 серпня 2014 
12 серпня міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services підтвердила кредитні рейтинги ПриватБанку на рівні «CCC/C». В той же час був переглянутий прогноз по рейтингам банку з «Негативного» на «Стабільний». Оцінка характеристик власної кредитоспроможності ПриватБанку встановлена на рівні «b-».
9 квітня 2014 
Рейтингова агенція Moody’s переглянула рейтинги ПриватБанку та 11 інших фінансових установ України. Всі рейтингові зміни обумовлені погіршенням кредитного стану України, що відображено зниженням 4 квітня 2014 року рейтингу державних боргових зобов’язань України до Caa3 з Caa2 та відповідними змінами граничної межі для країни за облігаціями в іноземній валюті до Caa2 з Caa1. Рейтинг фінансової стабільності банку (BFSR) підтверджений на рівні Е без окремого прогнозу; прогноз за довгостроковими рейтингами за глобальною шкалою — Негативний.

Детальніше див. пресс-реліз Moody’s

14 лютого 2014 
Рейтингова агенція Fitch Ratings переглянула довго- та короткострокові рейтинги дефолту емітента («РДЕ») в іноземній ПриватБанку та 12 інших українських з рівня «B-» до «CCC» та з «В-» до «С» відповідно у зв’язку з переглядом суверенних рейтингів України. Fitch Ratings підтвердила рейтинг ПриватБанку за національною шкалою на рівні «А-» з прогнозом «Стабільний» та присвоїла банку довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) у національній валюті на рівні «В-».

Детальніше див. пресс-реліз Fitch Ratings

30 січня 2014 
Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services переглянула прогноз за кредитними рейтингами контрагента ПриватБанка з Стабільного на Негативний, довгостроковий рейтинг контрагента до ССС+ з В- у зв’язку з переглядом суверенних рейтингів по прогнозу за суверенними рейтингами України, а також підтвердила короткостроковий рейтинг контрагента ПриватБанка на поточному рівні.
23 грудня 2014 
23 грудня міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services підтвердила кредитні рейтинги ПриватБанку на рівні «ССС/С», при цьому довгостроковий рейтинг в іноземній валюті на одну ступінь вище суверенного кредитного рейтингу України за довгостроковими зобов’язаннями в іноземній валюті. Оцінку характеристик власної кредитоспроможності ПриватБанку (stand-alone credit profile – SACP) підтверджено на рівні «b-». Прогноз по рейтингам банку змінено на «Негативний» у зв’язку з переглядом суверенного рейтингу.

Детальніше див. пресс-реліз Standard & Poor’s

26 серпня 2014 
26 серпня рейтингова агенція Fitch Ratings переглянула рейтинги дефолту емітента («РДЕ») ПриватБанку та 10 інших українських банків у зв’язку зі зниженням суверенних рейтингів України. Fitch Ratings підтвердила рейтинг ПриватБанку за національною шкалою на рівні «А-», довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) у національній валюті на рівні «В-» та довгостроковий РДЕ в іноземній валюті на рівні «ССС». Рейтинг за національною шкалою, рейтинг стійкості та РДЕ в національній валюті включені до переліку Rating Watch «Негативний». Агенція планує переглянути вплив суверенних рейтингових дій на рейтинги банку та виключити їх з переліку Rating Watch «Негативний» до кінця року.

Детальніше див. пресс-реліз Fitch Ratings

24 лютого 2014 
Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services довгостроковий рейтинг контрагента ПриватБанка та 2 інших українських банків до ССС з ССС+ у зв’язку з переглядом суверенних рейтингів України в іноземній валюті. Короткостроковий рейтинг контрагента ПриватБанка підтверджено на поточному рівні.
5 лютого 2014 
Рейтингова агенція Moody’s переглянула рейтинги ПриватБанку та 11 інших фінансових установ України. Всі рейтингові зміни обумовлені погіршенням кредитного стану України, що відображено зниженням 31 січня 2014 року рейтингу державних боргових зобов’язань України до Caa2 з Caa1 та відповідними змінами граничної межі для країни за депозитами в іноземній валюті до Caa3 з Caa2. Базова оцінка кредитоспроможності (BCA) ПриватБанка підтверджена на рівні caa1, що на 1 пункт вище суверенного рейтингу України. Агенція підтвердила прогноз за рейтингом фінансової стабільності банку (BFSR) на рівні Стабільний; прогноз за довгостроковими рейтингами за глобальною шкалою – Негативний.

Детальніше див. пресс-реліз Moody’s

Січень 2014 
ПриватБанк припинив договірні відносини з міжнародною рейтинговою агенцією Moody’s. В подальшому рейтинги банка будуть підтримуватись рейтинговою агенцією лише на основі публічної інформації.
2013
30 грудня 2013 
Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services переглянула прогноз за кредитними рейтингами контрагента ПриватБанка з Негативного на Стабільний, а також підтвердила довго- та короткостроковий рейтинг контрагента ПриватБанка на поточному рівні.
14 листопада 2013 
Міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings переглянула рейтинги ПриватБанку. Зниження довгострокового РДЕ України в національній та іноземній валютах до B- з B та прогнозу зі Стабільного на Негативний призвело до зміни довгострокового рейтингу дефолта емітента (РДЕ), йго прогнозу та Рейтинга стійкості ПриватБанка. Короткостроковий РДЕ банка, рейтинг підтримки та довгостроковий рейтинг за національною шкалою підтверджені на поточному рівні.

Детальніше див. пресс-реліз Fitch Ratings

16 липня 2013 
Міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings підтвердила поточні рейтинги ПриватБанку. Зміна прогнозу довгострокового РДЕ України в національній та іноземній валютах зі Стабільного на Негативний призвело до зміни прогнозу за довгостроковим рейтингом дефолта емітента (РДЕ) ПриватБанка.

Детальніше див. пресс-реліз Fitch Ratings

16 грудня 2013 
Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services присвоїла ПриватБанку кредитні рейтинги контрагента — довгостроковий «В-» та короткостроковий «С». Рівень довгострокового кредитного рейтинга контрагента ПриватБанка стримується рівнем суверенного кредитного рейтинга України за зобов‘язаннями в іноземній валюті. Прогноз «Негативний» за рейтингами ПриватБанка відображає головним чином прогноз за суверенними рейтингами України.
25 вересня 2013 
Рейтингова агенція Moody’s переглянула рейтинги ПриватБанку та 10 інших фінансових установ України. Всі рейтингові зміни обумовлені погіршенням кредитного стану України, що відображено зниженням 20 вересня 2013 року рейтингу державних боргових зобов’язань України до Caa1 з В3 та відповідними змінами граничних меж для країни.

Детальніше див. пресс-реліз Moody’s

19 червня 2013 
Міжнародна рейтингова агенція Moody`s підтвердила поточні рейтинги ПриватБанку.
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997

Нагороди

ПриватБанк в Україні визнано найкращим банком 2015 року в рейтингу Worlds Best Emerging Market Banks in Central & Eastern Europe

Детальніше

ПриватБанк в Україні визнано найкращим банком 2014 року в рейтингу Worlds Best

Детальніше

Кращий банк-оператор ринку валютообмінних операцій в Україні. Global Finance.

Детальніше

Кращий банк року 2012 в Україні. The Banker.

Детальніше

«Кращий банк України 2011 ». Global Finance.

Детальніше

«Найбільш інноваційний банк 2011 »за технологію« Online Інкасація»

Детальніше

«Найбільш інноваційний банк 2010 »за технологію« Без монет»

Детальніше

Кращий банк року 2010 в Україні. The Banker.

Детальніше

Mall Awards 2010: ПриватБанк - кращий банк торговельної індустрії.

Детальніше

Кращий банк року 2013 в Україні. Global Finance.

Детальніше