Кадрова безпека

Захистіть Ваш бізнес від шахрайства!

Кадрова безпека

ПриватБанк пропонує клієнтам готове рішення корпоративної системи кадрової безпеки. За короткий проміжок часу ПриватБанку вдалося звести ризик шахрайства у своїй структурі до мінімуму. Хочете і Ви бути впевненими в своїх співробітниках? Ми знаємо, як це зробити!

Чому це важливо для Вас?

Чому це важливо для Вас?

За даними дослідження, що було проведено однією з найбільших консалтингових компаній KPMG, Україна сьогодні займає 6 місце у світі за кількістю розкрадань і шахрайських операцій, що здійснені співробітниками. Щорічні втрати в компаніях через крадіжки, зловживання чи інші шахрайські схеми персоналу можуть досягати до 7% виручки . Майже 80% збитків українських компаній – це справа рук умисних дій або халатного ставлення власного персоналу. У то й же час, у ході дослідження 56% опитаних компаній зазначили, що не мають налагодженої системи протидії шахрайству, 37% – мають формальну схему.

ПриватБанк пропонує підприємствам і компаніям запровадити унікальну технологію кадрової безпеки, що дозволить не тільки ефективно боротися з шахрайством і крадіжками співробітників, але й забезпечить керування ризиками під час підбору персоналу.

Організація «Гарячої лінії»

Організація «Гарячої лінії»

«Гаряча лінія» проти шахрайства дозволить збирати інформацію про факти правопорушень співробітників компанії як від їх колег, так і від клієнтів. Це відкритий ресурс. Він абсолютно конфіденційний і нейтральний – приймання та опрацювання інформації ведуть спеціалісти, які не працюють на підприємстві і не пов’язані з його співробітниками.

Тестування персоналу

Тестування персоналу

Це спеціальні співбесіди, в ході яких обговорюються питання, що стосуються службової діяльності тестованого, можливих порушень і зловживань з його боку. Щирість відповідей співробітника перевіряється за допомогою контролю на поліграфі фізіологічних параметрів його організму (змін до електричної активності шкіри, роботі серцево-судинної і дихальної систем).

Тарифи

Гаряча лінія: шахрайство
Тестування на поліграфі
Послуга Тариф
Тест-драйв на три місяці безкоштовно
Плакати, розсилання SMS Вашим співробітникам, канали зв’язку для сигналів безкоштовно
Абонентська плата після тест-драйву 2 400 грн/міс.
Послуга Тариф
Вартість перевірки одного співробітника 6 400 грн

Контактна особа

Кос Віктор Вікторович
Департамент "Fraud-менеджмент"
Skype: hm270575kvv
E-mail: viktor.kos@privatbank.ua
Телефони для довідок: 056 789 60 60