Кадрова безпека

Захистіть Ваш бізнес від шахрайства!

Кадрова безпека

ПриватБанк пропонує клієнтам готове рішення корпоративної системи кадрової безпеки. За короткий проміжок часу ПриватБанку вдалося звести ризик шахрайства у своїй структурі до мінімуму. Хочете і Ви бути впевненими в своїх співробітниках? Ми знаємо, як це зробити!

Чому це важливо для Вас?

Чому це важливо для Вас?

За даними дослідження, що було проведено однією з найбільших консалтингових компаній KPMG, Україна сьогодні займає 6 місце у світі за кількістю розкрадань і шахрайських операцій, що здійснені співробітниками. Щорічні втрати в компаніях через крадіжки, зловживання чи інші шахрайські схеми персоналу можуть досягати до 7% виручки . Майже 80% збитків українських компаній – це справа рук умисних дій або халатного ставлення власного персоналу. У то й же час, у ході дослідження 56% опитаних компаній зазначили, що не мають налагодженої системи протидії шахрайству, 37% – мають формальну схему.

ПриватБанк пропонує підприємствам і компаніям запровадити унікальну технологію кадрової безпеки, що дозволить не тільки ефективно боротися з шахрайством і крадіжками співробітників, але й забезпечить керування ризиками під час підбору персоналу.

Контактна особа

Кос Віктор Вікторович
Департамент "Fraud-менеджмент"
Skype: hm270575kvv
E-mail: viktor.kos@privatbank.ua
Телефони для довідок: 056 789 60 60