Відеоконференції

Відеоконференції

Онлайн-конференція – це інтерактивне спілкування доповідача з групою слухачів шляхом комунікаційних програм у мережі Інтернет.

У 2015 році ПриватБанк почав проводити регулярні онлайн-відеоконференції для корпоративних клієнтів.

Ваші можливості

Отримуйте інформацію про актуальні послуги та новинки банку.

Ставте запитання безпосередньо розробникам послуг і сервісів.

Економте час на вивченні банківських продуктів і послуг.

Як стати учасником конференції

Необхідно зареєструватися.

За підсумками конференції Ви отримуєте презентацію та відеозапис заходу. Якщо з якихось причин Ви не змогли взяти участь у конференції, Вам доступні відеозаписи Архіву.

Вiдгуки клiєнтiв

Завжди хотіла дізнатися, як не допускати критичних помилок у роботі з картками. Картки – інструмент дуже зручний у сучасному бізнесі, але коли не впевнений у податкових наслідках, то активно використовувати не наважуєшся. Відповіді експертів отримала і, що важливо, із посиланням на законодавство, документи. Корисні були практичні поради, приклади та описи конкретних ситуацій. Дякую ПриватБанку та «Дебет-Кредит» за актуальну конференцію. Чудово, що є можливість переглянути запис. Із задоволенням буду брати участь у наступних анонсованих заходах.

ФИО возраст или еще что ФОП Наталя Єременко, м. Дніпропетровськ

Віднедавна почали освоювати ринок міжнародних вантажних перевезень. На такому етапі, коли через відсутність досвіду багато інформації проходить повз чи лишається не до кінця зрозумілою, відеоконференції щодо ЗЕД – просто знахідка! Доступний і стислий формат (слайди + аудіо) – це гарний спосіб засвоєння інформації, при чому без відриву від роботи. Особливо плюсую за блок відповідей на запитання. Для професіоналів деяка інформація з відеоконференції, напевно, вже є відомою. Для мене в переглянутій презентації співвідношення нового і того, що вже було відомо, приблизно 50/50, тому відповідь на запитання дає можливість розглянути проблему глибше, познайомитись із особливими випадками. Словом, враження однозначно позитивні! Поважаю ПриватБанк за дивовижну здатність завжди бути на крок попереду. Тримайте марку! Розвитку та процвітання!

ФИО возраст или еще что ФОП Гаєвський В. О., галузь діяльності – вантажні перевезення

В організації свого бізнесу прагнемо використовувати всі інновації, що пропонує нам банк. Отримавши запрошення на онлайн-конференцію, були приємно здивовані – про такий сервіс у банках ніколи не чули. За 30 хвилин у сучасній і простій формі отримали інформацію, яку відразу можна застосовувати, – не потрібно самостійно вивчати інструкції або шукати відповіді на сайті. До того ж запис конференції можна отримати на електронну пошту та ще раз переглянути. Дякуємо за професійну підтримку клієнтів і шанобливе ставлення до нашого часу.

ФИО возраст или еще что ТОВ «АЙПІЛІНК», директор Біловус Тетяна Олексіївна

Поширені питання

Скільки коштує участь в онлайн-конференції?

Участь в онлайн-конференції безкоштовна.

Як узяти участь в онлайн-конференції?

Пройдіть реєстрацію за посиланням conference.pb.ua, зазначивши своє ім'я, e-mail та номер телефону.

Де подивитися відеозаписи проведених конференцій?

На сторінці conference.pb.ua-> Архів відео.